Policie hledá svědky vraždy v Újezdě nad Lesy, nabízí se odměna půl milionu!

Vražda v Újezdě není stále objasněna...
  |  

Na začátku června v Újezdě maskovaní útočníci pobodali muže, který svým zraněním podlehl. Doposud nebyli odhaleni, na jejich dopadení byla nyní vypsána dokonce půlmilionová odměna. 

Rusky mluvící útočníci

K vraždě došlo 6. června letošního roku. Tehdy soused z Ctiněvské ulice zahlédl, že na vedlejším pozemku se pohybují maskovaní muži, a tak přivolal policii. Ta zde našla zkrvaveného muže, který později v nemocnici zemřel. Na místě činu pachatelé zanechali celou řadu stop jako je zásobník z pistole, plastové rychloupínací pásky sloužící jako pouta, slzný sprej a sluneční brýle. Policie dále ví, že mluvili buď rusky, nebo ukrajinsky. 

 

Odměna půl milionu

Rodina muže, který byl zabit, vypsala odměnu ve výši půl milionu korun za informace, které povedou k dopadení pachatelů a o pomoc prosí také policie: "Touto cestou prosíme případné svědky, kteří mají k této události jakoukoliv informaci, aby se ozvali na linku 158. Přivítáme také svědectví kohokoliv, kdo na přiložených obrázcích pozná věci a ví, komu můžou patřit, aby se také ozval. Důležité je i svědectví kohokoliv kdo viděl v sobotu 6. června okolo 23 hodiny cokoliv podezřelého v okolí ulice Ctiněveská v Újezdu nad Lesy v Praze 9. Někdo si mohl také toho dne všimnout ve svém okolí zakrváceného člověka, který byl podezřelý. Veškeré tyto informace přijmeme na lince tísňového volání," apeluje na případné svědky Jan Daněk, mluvčí Policie hlavního města Prahy. 

 

Kolik případů vražd museli středočeští kriminalisté řešit v první polovině letošního roku?

Policie vyšetřuje případ vraždy ve Veltrusích...


To nejzajímavější do Vašeho e-mailu

Přihlášení k odběru newsletteru