Pojďte pomalovat zeď v Českém Brodě, a to legálně!

Podchod může domalovat kdokoliv
Zobrazit fotogalerii (3)
  |  

Nádražní podchod v Českém Brodě zdobí opravdu zajímavé malby. Pokud rádi malujete, můžete se zapojit do jejich dokončení, a to zcela legálně, aniž byste byli vandaly. 

Historie v zábavném hávu

Ošklivé čáranice na zdech určitě nejsou to pravé. Pokud máte ale výtvarné nadání, nebo jen a pouze chuť se pořádně vyřádit a zanechat po sobě pěknou památku, můžete se vypravit a domalovat krásné malby, který vytvářel v železničním podchodě Jiří Filípek z Kostelce nad Černými Lesy, autora komixů a mnoha ilustrací, který v Českém Brodě již několikrát vystavoval.

 

Zapojte se i vy!

Malby v komixovém duchu se váží k husické tradici a jsou vybarvené jen někde, takže je třeba je dobarvit. Prvně se zde malovalo v den oslav 170. výročí železniční trati, a to opět za pomoci veřejnosti. Železniční podchod můžete jít domalovat 22. listopadu od devíti hodin ráno. Stačí se pouze vhodně obléknout, neboť malování dost cáká. Štětce a barvy budou k dispozici.  

 

Zajímavé malby zdobí také Úvaly. A podchod v Klánovicích pro změnu pomalovaly děti, ale i zde malby poškodili vandalové... 


To nejzajímavější do Vašeho e-mailu

Přihlášení k odběru newsletteru