Mezi Malou Lečicí a Bratřínovem se bude opravovat silnice. Jak pojedou autobusy?

  |  

Dopravní obslužnost v obou obcích není zrovna nejrůžovější. V předvánočním čase se cestování autobusem ještě zkomplikuje.

Zjednodušeně lze říci, že obyvatelé Bratřínova víceméně spoléhají na dva autobusové spoje, občané z Malé Lečice dokonce pouze na jeden. Příští pátek 4. prosince se začne opravovat povrch komunikace mezi oběma obcemi.

Linka 314

Dopady to bude mít na linku 314.  Ta ve směru ze Smíchovského nádraží pojede do Bratřínova, a dále přes Mníšek pod Brdy. V Mníšku bude zřízena provizorní zastávka Mníšek pod Brdy, náměstí v místě, kde obvykle jezdí linka 317. Linka 314 bude následně pokračovat po obvyklé trase přes Malou Lečici až do Nové vsi pod Pleší. V opačném směru zůstane objížďka přes Mníšek pod Brdy stejná. Podívejte se na změnu jízdního řádu linky 314.

Linka 488

V době opravy silnice přibude rovněž nové spojení. Linka, která obvykle zajišťuje dopravu mezi Mníškem pod Brdy a Novým Knínem, výjimečně pojede i přes obce Malá Lečice, Velká Lečice a Senešnice. V obou směrech staví v zastávkách Bojanovice, Malá Lečice; Bojanovice, Malá Lečice, U Hesů; Velká Lečice a Bojanovice, Senešnice, tzn. v pravidelných zastávkách linky 314. Takto bude od 4. prosince vypadat jízdní řád linky 488.

Dopravní omezení by mělo trvat do ukončení denního provozu dne 12. prosince.

Stáhněte siVelikost
PDF icon 488_linka.pdf132 KB
PDF icon 314_linka.pdf134.19 KB

To nejzajímavější do Vašeho e-mailu

Přihlášení k odběru newsletteru