Úvalským házenkářům vykradli při čertovském tréninku šatny, škoda 65 tisíc

Kluky z úvalského oddílu okradl zloděj během tréninku
  |  

Pro prosincový trénink starších žáků si trenéři vymysleli prima zpestření, přišli sem čerti. Bohužel jiní, skuteční ďáblové, mezitím vykradli šatnu sportující mládeže. Nevšimli jste si podezřelé osoby?

Bral mobily a peněženky

Kdosi neznámý vybral šatny dokonale: „Zmizely mobily a peněženky celkově v hodnotě přesahující 65 tisíc,“ uvádí klub. Zloděj se do šaten vloudil v čase tréninku, tedy někdy mezi 18:40 a 19 hodinami. Tento trénink byl mimořádný, vedení oddílu jej totiž klukům zpestřilo příchodem čertů. Ty děti skvěle pobavili, a tak si nikdo nevšiml zloděje, který se do tělocvičny úvalského Sokola vloudil a v šatně sebral vše, co zde měly děti cenného, tedy hlavně mobily a peněženky.

 

Neviděli jste podezřelého muže?

Kolem tělocvičny se prý pohyboval podezřelý člověk: „Nejspíše muž, v černé mikině v kapuci, kouřil, okolo 185 cm a mladšího věku,“ sděluje klub. Pokud jste tedy tohoto muže viděli a můžete o něm podat další informace, ozvěte se policii. A co vzkazuje klub neznámému zloději, který takto znepříjemnil závěr jinak povedeného čertovského tréninku? „Ten chudák, co to udělal, by se měl smažit v pekle.“

 

Klub úvalských házenkářů má dlouholetou tradici a v posledních letech prožívá svou renesanci. V současné době totiž zájem dětí o házenou v Úvalech roste. Klub spolupracuje se základními školami v Úvalech, Českém Brodě a Újezdě nad Lesy, takže rodiče jsou dobře informováni. Celkem zde trénuje a hraje téměř sto hráčů v přípravce, minižácích, mladších a starších žácích, mladších dorostencích a v družstvu mužů.

To nejzajímavější do Vašeho e-mailu

Přihlášení k odběru newsletteru