Úvalským házenkářům vykradli při čertovském tréninku šatny, škoda 65 tisíc

Pro prosincový trénink starších žáků si trenéři vymysleli prima zpestření, přišli sem čerti. Bohužel jiní, skuteční ďáblové, mezitím vykradli šatnu sportující mládeže. Nevšimli jste si podezřelé osoby?

05.12.2015 - 14:03   |  
Kluky z úvalského oddílu okradl zloděj během tréninku

Bral mobily a peněženky

Kdosi neznámý vybral šatny dokonale: „Zmizely mobily a peněženky celkově v hodnotě přesahující 65 tisíc,“ uvádí klub. Zloděj se do šaten vloudil v čase tréninku, tedy někdy mezi 18:40 a 19 hodinami. Tento trénink byl mimořádný, vedení oddílu jej totiž klukům zpestřilo příchodem čertů. Ty děti skvěle pobavili, a tak si nikdo nevšiml zloděje, který se do tělocvičny úvalského Sokola vloudil a v šatně sebral vše, co zde měly děti cenného, tedy hlavně mobily a peněženky.

 

Neviděli jste podezřelého muže?

Kolem tělocvičny se prý pohyboval podezřelý člověk: „Nejspíše muž, v černé mikině v kapuci, kouřil, okolo 185 cm a mladšího věku,“ sděluje klub. Pokud jste tedy tohoto muže viděli a můžete o něm podat další informace, ozvěte se policii. A co vzkazuje klub neznámému zloději, který takto znepříjemnil závěr jinak povedeného čertovského tréninku? „Ten chudák, co to udělal, by se měl smažit v pekle.“

 

Klub úvalských házenkářů má dlouholetou tradici a v posledních letech prožívá svou renesanci. V současné době totiž zájem dětí o házenou v Úvalech roste. Klub spolupracuje se základními školami v Úvalech, Českém Brodě a Újezdě nad Lesy, takže rodiče jsou dobře informováni. Celkem zde trénuje a hraje téměř sto hráčů v přípravce, minižácích, mladších a starších žácích, mladších dorostencích a v družstvu mužů.
Klíčová slova: