Foto: Kuriozity ve středu Čech - advent k nezaplacení

A když vás neupálí, podíváte se aspoň ne extra-mega ohňostroj.
Zobrazit fotogalerii (68)
12.12.2015 - 07:39   |  

V regionu s námi žijí vtipní lidé! Někde možná záměr nebyl natolik humorný, výsledek však stál o to více na to. Pojďme se podívat na sérii fotografií, které ukazují, jak umí být v českých luzích a hájích veselo!

Vzhledem k tomu, že Vánoce se kvapem blíží, byla naše první volba jasná. Pro možná vůbec nejošklivější vánoční stromeček musíte do Zbraslavi. Tomu, co vidíte na obrázku pod sebou, začali místní již familiérně říkat "záchodová štětka". V pondělí spouštíme hlasování o nejhezčí vánoční stromeček. Najdou se mezi vámi recesisté, kteří by chtěli tento skvost do soutěže zařadit? Podělte se s námi v komentářích.

Adventní nálada k nezaplacení...(Zbraslav)

Možná jste si toho všimli také. Řidiči autobusů brázdí silnice ve dne v noci a do toho čas od času přijdou do konfrontace s cestujícími, kteří mají poněkud delší vedení. Řidič 339 na to šel proto šalamounsky! Kdo je si nepřečte cedulku, je zkrátka negramota, s nímž nemá smysl diskutovat. A ostatní se dozví, že je to ten, co ve škole, když měli čtení, chyběl!

Vstup zadními dveřmi pouze pro gramotné! (339 - Budějovická - Týnec nad Sázavou)

 Velmi nás zaujal prodejce DVD ve Zličíně. Pokud budete chtít příteli či manželovi pořídit film pod stromeček, pořádně koukejte, kam šáhnete. Ve zličínském obchodě se totiž rozhodli, že mezi filmy pro muže bezesporu patří i Sex ve městě- Těžko říct, zda toto uspořádání vymyslela pomstychtivá žena, nebo se jedná o nový reklamní tah, protože DVD už dnes nikdo nekupuje. Nebo že by dokonce na Zličíně předběhli dobu a jali se udávat nový trend? Necháme se překvapit. Po Vánocích se s námi, milí pánové, nezapomeňte podělit, zda některý z těchto typicky mužských filmů nadělil Ježíšek i Vám!

Na Zličíně jsou pokrokoví. Boří mýty o tom, že muže zajímají pouze krváky!

Následující fotografie pro vás pravděpodobně nebude žádnou novinkou. Nádraží ve Všenorech se přes noc stalo celebritou a to zásluhou nikoho menšího než samotného velkého Václava Klause! Připadá nám poněkud nefér, že tento mistrovský kousek byl potupně označen jako dílo vandala. Ačkoliv se možná všenorští obávaně začali obávat, že ve spojitost se jménem exprezidenta by bylo vhodné obec přejmenovat spíše na "Vševědy".

Nádraží ve Všenorech definitivně vstoupilo do dějin!

 Poslední kousek, který jsme si pro vás připravili je staršího data. Pochází z pražských Letňan a dost možná tehdy zamotal hlavu mnoha maminkám. Botanická zahrada přece pochází od slova "boty", řeklo by jistě každé bystré dítko. Takhle je to správně!

Občas stojí za to vytáhnout něco z archivu. Tento botanický skvost byl viděn v Letňanech před dvěma roky.

Máte aktuální fotografii nebo archivní kousek, o něm se domníváte, že by ho stálo za to zveřejnit? Neváhejte a obraťte se na nás. Vlastnoručně pořízené snímky nebo tipy na humorné obrázky posílejte na adresu info@ctidoma.cz. Těšíme se na vaše příspěvky!

Čtěte dále: Foto: Kuriozity ve středu Čech - lidová tvořivost nezná hranic


To nejzajímavější do Vašeho e-mailu

Přihlášení k odběru newsletteru