Chcete luxusní dárek? Co křišťálové hodinky?

Chcete luxusní dárek? Co křišťálové hodinky? Základní část pouzdra je vyrobena z ušlechtilé nerezové oceli 316 L, která je leštěním upravena do vysokého lesku, výjimečnost podtrhuje ručně broušené prstencové okruží z křišťálu. Na výběr jsou čtyři základní
Zobrazit fotogalerii (15)
 

Tradiční české značky spojily síly a vytvořily světovou kolekci hodinek.

Vyhrajte křišťálové hodinky

Český křišťál je světový pojem, krášlí dámy stejně jako prostory. Designeři Preciosy se spojili se značkou hodinek PRIM a vznikly jedinečné dámské módní hodinky - PRIM Preciosa. Křišťál s dokonalým výbrusem, vysokou brilancí a oslnivá barevná škála odstínů rozvášní oči každé ženy. Hodinky se stanou dokonalým doplňkem vhodným pro každou příležitost. A právě tyto hodinky jsou hlavní cenou v naší soutěži.

 

Preciosa na Stardance

Stardance hýbe českým světem a kdo tvrdí, že se nedívá, stejně dobře ví, kdo vypadl. I na Stardance je Preciosa, její krystaly krášlí róby dam a Tereza Kostková pracuje ve prospěch Preciosy. Chcete vidět broušené Zirkony zblízka? Prohlédněte si jejich hodinky v naší fotogalerii.


PRIM Preciosa Premium & Crystal time

Dámské společenské hodinky spojují smysl pro tradici, krásu a eleganci. Základní část pouzdra je vyrobena z ušlechtilé nerezové oceli 316 L, která je leštěním upravena do vysokého lesku, výjimečnost podtrhuje ručně broušené prstencové okruží z křišťálu. Na výběr jsou čtyři základní barvy prstence se speciálním výbrusem – crystal, chrom, bermuda blue a barvy měnící vitrail light. Uvnitř prstence se pod tvrzeným sklem odolným proti poškrábání nachází stříbrný číselník osazený reliéfními indexy s kubickou zirkonií.

Ručičky hodinek jsou částečně skeletové a kryje je praktická luminiscenční vrstva. O přesnost chodu se stará quartzový strojek. Netradičně tvarovanou originální korunku zdobí velký broušený krystal. Vodotěsnost 5 ATM zaručuje odolnost proti vodě při běžném použití.

Limitovaná edice PRIM Preciosa Luxury

Limitovaná edici se liší použitými materiály a speciálním balením. Základní část pouzdra luxusních dámských společenských hodinek je vyrobena z ušlechtilé nerezové oceli ve vysokém lesku. Stejně jako u základního modelu, je i zde použito ručně broušené okruží z křišťálu Preciosa. Exkluzivní model má barevné provedení vitrail light.

Číselník z pravé ručně opracované přírodní perleti zdobí kubické Zirkony. Netradiční hladkou korunku také zdobí výrazný broušený krystal. I v tomto případě byly použity skeletové ručičky, částečně pokryté luminiscenční vrstvou. Kvalitní švýcarský strojek zajišťuje přesnost hodinek.

Stejně netradiční jako hodinky samotné, je i balení. Nádherná dóza z českého broušeného křišťálu dekorovaná ručně broušenou květinou v barvě violet. I dóza samotná je natolik zajímavá, že se stane klenotem a ozdobou každého interiéru.