Na novoroční ohňostroj můžete vyrazit třeba do Zelenče

  |  

Bojíte se odpalování rachejtlí a ohňostrojů? Pak je raději svěřte do rukou někoho povolaného. Na Praze Východ se můžete vydat na novoroční ohňostroj například do Zelenče.

 

Desetiminutový ohňostroj

Pokud se chcete vydat na novoroční ohňostroj do Zelenče, dorazte již v 17 hodin, kdy se započne s doprovodným programem. Samotný ohňostroj se odpálí v 18 hodin. Na hřišti bude zajištěno také občerstvení v podobě klobás a svařeného vína. Ohňostroj v Zelenči stojí vždy za to. Trvá kolem deseti minut, efekty jsou zajímavé a vše je doprovázeno hudbou. Jak to zde vypadalo před dvěma lety se můžete podívat na videu.

 

Na ohňostroj se můžete podívat ZDE.

 

Pražský ohňostroj bude odpálen z Vítkova

Pokud se chcete vydat do Prahy na ohňostroj, pak vyrazte na 18. hodinu. Ohňostroj se jménem Praha Múzami políbená bude odpálen z Vítkova, stál více jak milion korun. Vítkov bude na začátku osvícen svícemi. Dále připomene ohňostroj významné velikány, hned na začátku například Karla IV. Během ohňostroje zazní třeba Slovanské tance Antonína Dvořáka, nebo duet Karla Gotta a Lucie Bílé Krása. Celý ohňostroj jeho strůjci vymýšleli devět dnů a připravovali ho celý prosinec. Ještě před započetím ohňostroje se vypálí pět signálních ran, ty mají upozornit, že se chystá odpalování a také zahnat ptáky, které by mohla pyrotechnika ohrozit na životě.  


To nejzajímavější do Vašeho e-mailu

Přihlášení k odběru newsletteru