Foto: Kuriozity ve středu Čech - opilci a pejskové

A když vás neupálí, podíváte se aspoň ne extra-mega ohňostroj.
Zobrazit fotogalerii (68)
  |  

Slavíme-li Silvestra v bytovém domě, může se celý večírek nepříjemně zvrhnout i pro všechny sousedy. Před odpalováním ohňostrojů proti sobě stály dvě iniciativy. V některých částech regionu to však pejskaři nemají jednoduché po celý rok.

Dnes se jako první podíváme opět do Berouna. Zde se mezi svátky objevil na autobusové zastávce radiátor. Těžko říct, zda se jednalo o nechtěný vánoční dárek nebo se ho někdo nemilosrdně zbavil v rámci vánočního úklidu. Někteří z místních odhadují, že se jedná o novinku a Beroun je testovacím městem s tzv. vyhřívanou zastávkou. Ať už byl autorem kdokoliv, s výběrem Berouna sáhl vedle. Radiátor totiž někdo odcizil ještě předtím, než se jeho fotografie dostala na internet. Pokud jste někdo viděl pachatele, neváhejte nás kontaktovat.

Topení z první vyhřívané zastávky na světě bylo odcizeno dřív, než se stihl ohřát první cestující. (Beroun)

Pražská mládež se dokáže bavit. Svědčí o tom tento již šest let starý, avšak stále stejně úsměvný dopis spolunájemníkům v jednom z domů na Černém mostě. Když se rozjede party, tak nějak se předpokládá, že okolní sousedé toho mnoho nenaspí. Narušit však klidné ráno všem obyvatelům domu od sedmého patra až po přízemí, tomu už se říká umění. Povedlo se vám podobným způsobem zakončit silvestrovskou noc? (Pro zvětšení klikněte na obrázek).

Když už ulevit svému žaludku, tak pořádně. (Praha - Černý most)

Před Silvestrem vzniklo na Facebooku hned několik skupin/událostí, v nichž se řešilo odpalování pyrotechniky a zvířata. Na sociálních sítích obíhal obrázek s pejskem a kočičkou, kteří říkají, že slyší 50x lépe než lidé a pyrotechnika je děsí. Odpůrci zase argumentovali tím, že psím exkrementům se vyhýbají denodenně. Na Praze 6 dokonce mají bojovníka, který vyhlásil stop psím bobkům a tím, co vidíte na fotce níže, polepil celou ulici. Jenom si nejsme jistí, zda někteří pejskaři z fotky a popisu nepochopí, že uklízet by po sobě měli jejich zvířecí miláčci...

Kdo to má uklidit? Páneček nebo jeho pes? (Praha 6)

Zvíře si pánečka nevybírá. Někteří psi jsou však velmi inteligentní a neuvěřitelně šikovní. Tento pejsek ze Slaného se navíc dokáže maskovat jako chameleon. Schválně, za jak dlouho objevíte, kde se pejsek na fotce nachází. Přiznávám, že sama jsem hlídače odhalila až poté, co jsem se k monitoru přiblížila zhruba na deset centimetrů.

Odkud se ozývá ten štěkot? (Slaný)

A na závěr tu máme něco pro dámy. Vydáte-li se na nejslavnější český hrad Karlštejn pěšky i na kole, strmý výstup vás pěkně vyčerpá. A nic není na únavu lepšího než voňavý šálek kávy. V jedné z místních restaurací to dobře vědí. Zároveň ctí pravidlo, že nic nepřiláká muže do lokálu spolehlivěji, nežli pěkná slečna na baru. Opravdové krásky si tudíž to kafe mohou dát klidně zdarma.

Pozor, pánové, vydáte-li se na Karlštejn se žárlivou přítelkyní!

Máte aktuální fotografii nebo archivní kousek, o němž se domníváte, že by ho stálo za to zveřejnit? Neváhejte a obraťte se na nás. Vlastnoručně pořízené snímky nebo tipy na humorné obrázky posílejte na adresu info@ctidoma.cz. Těšíme se na vaše příspěvky! 

Z kuriozit ve středu Čech:


To nejzajímavější do Vašeho e-mailu

Přihlášení k odběru newsletteru