Řidiči na Berounsku přeráželi a vyvraceli stromy

Dvě nehody jako přes kopírák. Takhle dopadl řidič v Suchomastech.
  |  

V berounském okrese vyjížděli policisté za 24 hodin hned ke 14 nehodám. Kupodivu při nich nedošlo k vážnějšímu zranění osob, neomalenou jízdu tentokrát odskákaly stromy.

 

Přerazil strom a skončil v poli

Nový rok "na sněhu" potěšil milovníky zimních radovánek, řidičům však zatím přidělává spíše vrásky. Vyděsit sám sebe musel řidič, který havaroval včera před polednem na silnici druhé třídy mezi Zdicemi a Libomyšlí. 

Poté, co dostal smyk, vjel na travnatý strah a levou zadní částí auta přerazil listnatý strom. Tím jeho karamboly nekončily. Auto ještě udělalo kotrmelec přes střechu a "na všech čtyřech" kolech zůstalo stát v poli. Řidiči se nic nestalo a dechová zkouška byla negativní. Jak k tomu ovšem přišel nebohý strom?


Nezvládl jízdu po rovině, zato vyvrátil strom

Včera okolo osmé večer cestoval řidič Forda Mondeo mezi Koněprusy a Bykoší. V katastru obce Suchomasty jel na silnici třetí třídy. Podle policie pravděpodobně nepřizpůsobil jízdu stavu vozovky. Jak jinak by také mohl dostat smyk na rovném úseku silnice? S autem si zarotoval do protisměru, sjel na pole a podobně jako výše jmenovaný řidič se přetočil přes střechu. Zastavil se až o strom, který nárazem vyvrátil. Řidič a jeho dech byli opět v pořádku.

Stále jsme vás dostatečně nevyděsili? Přečtěte si, jaký rozdíl dokáže pro jízdu na sněhu udělat zimní pneumatika.


To nejzajímavější do Vašeho e-mailu

Přihlášení k odběru newsletteru