Řidič v Chyňavě porážel ploty, sloupy i auta

Co myslíte? Byl řidič opilý, nebo prostě jenom neuměl řídit na sněhu?
  |  

Hned několikanásobná nehoda se povedla neznámému řidiči v Chyňavě. Se svým autem porážel, co mu přišlo do cesty. Od všech nehod ujel a způsobil při nich škodu 100 tisíc korun. Po nočním pirátovi silnic pátrá policie.

 

Tento týden zažíváme opět poměrně teplé zimní dny, v minulém týdnu nás však trápilo sněžení a ledovka. Kromě tragických nehod se odehrála i tato kuriozita v obci Chyňava.


Dostal smyk a vyjel ze silnice

K první nehodě došlo v Chyňavě v ulici Sobočina u čísla popisného 319. Řidič Škodovky zde projížděl minulý pátek ve 23:00. Příčina nehody byla pravděpodobně stejná jako u ostatních z minulého týdne. 

Řidič jel na ledovce příliš rychle a dostal se do smyku. Takto přejel celou šíři silnice a vyjel s autem na pole, kde pokračoval zasněženým terénem dál. "Zde přední částí vozidla narazil do oplocení a sloupku," uvedla policejní mluvčí Marcela Pučelíková. "Dále poškodil plynovou rozvodnou skříň, elektrické rozvodové skříně a telefonní rozvodnou skříň."

Výčet překážek, do nichž řidič se svou Škodovkou zvládl narazit je úctyhodný, a to jsme vlastně teprve v půlce. Řidič se nad svým výkonem nijak nepozastavil a pokračoval směrem do centra obce. 

Doprava v okolí: Řidiči na Berounsku přeráželi a vyvraceli stromy

Zhruba o kilometr dál havaroval znova

"Zde u č. p. 66 řidič opakovaně nezvládl řízení vozidla a přední částí narazil do levé zadní části zaparkovaného osobního automobilu tovární značky Ford Mondeo, které stálo zaparkované u pravého okraje vozovky," pokračuje Marcela Pučelíková. Mondeo ho zjevně vyšlo draho. Celková škoda, kterou svým řáděním způsobil byla vyčíslena na 100 tisíc korun.

Podle policejní mluvčí žádnou z nehod neoznámil policii a po krasojízdě v centru města odjel směrem na obec Železná. Máte-li informace o tomto nočním pirátovi silnic, neváhejte policii kontaktovat na telefonním čísle 602 474 382.