V Počernicích se stála na divadlo fronta. Skvělý program láká

Stála se dlouhá fronta...
Zobrazit fotogalerii (4)
  |  

Divadlo v Horních Počernicích si může mnout ruce. O jeho program je takový zájem, že lidé neváhají vystát si značnou frontu, a to v mraze a plískanicích.

 

Jediné divadlo v okolí

Divadlo v Horních Počernicích je vlastně široko daleko jediným stánkem kultury, kde se můžete dočkat živého představení. Zajdete sem na pohádku, činohru, ve které hrají známí herci ze seriálů, ale i na koncert. A je velmi potěšitelné vidět, že je o toto divadlo enormní zájem. A to dokonce takový, že lidé neváhají stát frontu na lístky, což je běžně věc nevídaná.

 

Vedou Deštivé dny

„Do divadla chodíme jak na hry pro dospělé, tak na dětská představení. Nyní se chci vydat na představení Deštivé dny s Richardem Krajčem a Davidem Švehlíkem,“ pověděla nám paní Zuzana Soukalová, jedna z čekajících. „Na únor máme vyprodané Deštivé dny, všechna představení, Božská Sarah v hlavní roli s Ivou Janžurovou a Byt na inzerát. Předprodeje na březen začnou první týden v únoru,“ řekli nám v Divadle v Horních Počernicích. Fanoušci Richarda Krajča a Davida Švěhlíka však mají smůlu: „Deštivé dny další měsíc bohužel neplánujeme.“


To nejzajímavější do Vašeho e-mailu

Přihlášení k odběru newsletteru