Víkendové akce: plesy, masopust nebo Jarda Dušek

S Jaroslavem Duškem se můžete setkat v neděli v Řevnicích. Mělo by se jednat o bezprostřední setkání, na které můžete dorazit i s vlastními tématy k debatě.
  |  

Víkendové dění v našem regionu dokazuje, že plesová sezona je v plném proudu. Postupně se rovněž rozbíhají masopustní průvody. A nebude chybět ani nějaká ta celebrita. 

 

Plesy, plesy, samé plesy


Pro nás zimomřivé je naštěstí spousta možností, kam se schovat a rozproudit se nějakým tím pohybem. Čekají nás prakticky veškeré plesové "odrůdy". V Loděnicích si zatrsají rodiče a možná nechají chvilku na parketu i svým ratolestem na školním společenském plese. V Petroupimi bude patřit sobota hasičskému plesu. Ve Zdibech to zase na parketu rozjedou myslivci. Pořádně se vyfikněte, pokud zamíříte do Rudné, kde se koná již. 8. Reprezentační ples města.

Reprezentační ples města Rudná

16.01.2016 - 20:00

Rudná - Reprezentační ples města Rudná Kdy: 16.1.2016 20:00 Kde: Sokolský dům cena: 200,-Více o akci


Potit krev, nebo se odvázat v masce?


Vyžití bude i pro ty, kteří se přeci jen o něco raději hýbou venku. Pokud jste zarputilým běžcem, kterého nic nezastaví, zamiřte do Litně na Zimní běh, kde se mimo jiné proběhnete i zámeckým parkem. Ti z vás, kteří místo běhu volí raději poklidné vycházkové tempo, možná naláka Mníšek pod Brdy, který pořádá masotpustní průvod městem. O den dříve v Mníšku vypukne ještě premiérový Country večer.

1. MNÍŠECKÝ COUNTRY VEČER

16.01.2016 - 14:0020:00

Mníšek pod Brdy - 1. MNÍŠECKÝ COUNTRY VEČER dětský country bálek od 14:00 pro dospělé od 18:00Více o akci


Inspirující setkání s osobností


Skutečnou celebritu pak přivítají tento víkend Řevnice. Do místní čajovny dorazí samotný Jaroslav Dušek. Neméně zajímavé setkání proběhne také v Berouně, kde se můžete v sobotu v podvečer setkat s bojovníkem na žižkovské barikádě, letcem a vězněným v 50. letech Stanislavem Husou. 

Beseda se Stanislavem Husou

16.01.2016 - 17:00

Beroun - V sobotu 16. ledna se od 17 hodin uskuteční v točnické kavárně Bárka beseda s panem Stanislavem Husou. Stanislav Husa byl bojovníkem na žižkovské barikádě , byl také letcem, který znal a létal s řadou "es" R.A.F., v padesátých letech byl vězněn, později pracoval jako montážní technik. Je bývalým...
Více o akci

Nezaujal vás žádný z našich víkendových tipů, nebo se toužíte dozvědět více o tom, co se děje u vás a v okolí? Více pozvánek na kulturní, sportovní a společenské akce naleznete v rubrice Kam za čím, v níž si můžete rovněž přečíst aktuální zprávy z kultury.