V ulici Ve Žlíbku v Horních Počernicích opět uvízl kamion, urval si střechu

Průjezd pod železnicí v Horních Počernicích v pondělí opět zablokoval kamion, který se nevešel pod železniční podjezd. Nehody se zde opakují dost často… Nepomohlo by přeměření? 

 

19.01.2016 - 14:22   |  

Kamion si poničil korbu

Pod železniční tratí v této ulici lze projíždět pouze do výšky dvou metrů. Bohužel, mnozí řidiči nákladních aut toto upozornění nerespektují. A výsledek? Poničený kamion, neprůjezdná komunikace, naštvaní řidiči, kteří musí čekat než kamion vyprostí a do té doby toto místo zdaleka objíždět. Přesně to se zde stalo v pondělí kamionu, který si poničil korbu.

 

Reklama na obchod pro kamiony láká

Na druhou stranu je přímo na podjezdu umístěna reklama na Truck shop, tedy obchod s doplňky pro kamiony, která jako by ke vjezdu lákala. Takto zde skončí kamion každou chvíli: „Minulý týden tam zas jeden tenhle velký kamion ve směru do Radonic musel couvat, takže od podjezdu až ke světelné křižovatce bylo ucpáno,“ říká svědek nehody z minulého týdne. „Nevyplatilo by se udělat kontrolní měření před podjezdem?“ ptají se místní. Pro radnici je to určitě dobrý podnět k zamyšlení!  

Klíčová slova:

Přidat komentář

Pro vkládání komentářů se prosím přihlašte nebo zaregistrujte.

Výhody registrace:
Při registraci si můžete zvolit unikátní přezdívku a pod ní psát příspěvky. Tuto přezdívku vám nikdo nebude moci vzít. Registrace bude do budoucna jeden z našich nástrojů k udržení diskusí v přijatelných mezích.

Při registraci si můžete zvolit unikátní přezdívku a pod ní psát příspěvky. Tuto přezdívku vám v budoucnu nikdo nebude moci vzít. Zároveň registrací dáváte souhlas se zasíláním informací a nabídek tykajících se webu Čtidoma.cz nebo jeho provozovatele či obchodních partnerů.

Redakce si ponechává právo jakýkoli nevhodný příspěvek smazat bez udání důvodu.