Fotogalerie: Pivovarský kozel televizní hvězdou

Produkce seriálu Přístav angažovala kozla Oldu z Velkopopovického pivovaru. Během nátačení jednou přeskočil plot a trochu štáb vylekal. Jinak je to ale opravdová hvězda. 

29.01.2016 - 17:03   |  
Kozel se ve filmařském ateliéru cítí jako doma
Zobrazit fotogalerii (10)

 

Podle scénaře vyhrál kozla Oldu Marek Skála (Martin Dejdar) s Krupicí (Jitka Schneiderová) v tombole na Chovatelském plese. Marek se rozhodl, že z něj udělá maskota hospody Přístav v chatové osadě Zátoka pro něj postavili chlívek. 

 

Kozel neposeda

Když režisér Jaromír Polišenský zkoušel s herci scénu, kozel najednou přeskočil plůtek a vmísil se mezi štáb. Rekvizitáři ho museli přivázat a postavili mu kolem chlívku vyšší plot.

 

Zvíře vyžaduje respekt

 „Jaké instrukce jsem dostal ohledně natáčení s kozlem? Abych se k němu pokud možno moc nepřibližoval. Což dodržuju. S kozlem sice točím poprvé, ale jinak už jsem hrál třeba s kravami, psy, koňmi nebo velbloudem,“ říkal Martin Dejdar, který v seriálu hraje Marka.

 

Mazlení s kozami

Bob Klepl netradiční hereckou společnost komentoval: „Natáčení se zvířaty mi nevadí, ale zvíře nikdy nepřehrajete. Kozla bych dostat nechtěl. Ale líbilo by se mi mít kozičky kamerunské. Měl bych je na mazlení.“

 


Přidat komentář

Pro vkládání komentářů se prosím přihlašte nebo zaregistrujte.

Výhody registrace:
Při registraci si můžete zvolit unikátní přezdívku a pod ní psát příspěvky. Tuto přezdívku vám nikdo nebude moci vzít. Registrace bude do budoucna jeden z našich nástrojů k udržení diskusí v přijatelných mezích.

Při registraci si můžete zvolit unikátní přezdívku a pod ní psát příspěvky. Tuto přezdívku vám v budoucnu nikdo nebude moci vzít. Zároveň registrací dáváte souhlas se zasíláním informací a nabídek tykajících se webu Čtidoma.cz nebo jeho provozovatele či obchodních partnerů.

Redakce si ponechává právo jakýkoli nevhodný příspěvek smazat bez udání důvodu.