Foto: Kuriozity ve středu Čech - trable na silnici a sněhový kreativec

A když vás neupálí, podíváte se aspoň ne extra-mega ohňostroj.
Zobrazit fotogalerii (68)
30.01.2016 - 10:41   |  

V ten den, kdy v Praze napadl sníh, se začaly dít věci. Veselo bylo ale nejenom v hlavním městě. Když se Pražák vydá do Berouna, vznikají občas zajímavé situace. Minimálně Pražáci ze Zbraslavi, jsou ale na svůj původ náležitě hrdí.

Odchody z restauračního zařízení bývají někdy veselejší, jindy nikoliv. V určitém stádiu má však pijan neodbytnou potřebu něčím se zaměstnat, způsobenou zvýšenou hladinou alkoholu v krvi. A vzhledem k tomu, že Pražáci koukají na sníh jako na zjevení, představuje ideální materiál pro takovou tvořivou chvilku. Na sociálních sítích vznikaly dohady, co tímto výtvorem umělec myslel. Je dost možné, že mu v Šatlavě ve Strašnicích chybí třeba bowlingová dráha.

Sněhulák před hospodou ve Strašnicích. Podobná veledíla vznikala na mnoha místech, málokde však takto ve velkém...

V Praze ještě zůstaneme. Přesuneme - li se na Prahu 14 do Jahodnice, můžeme se setkat s následující cedulí. Nejenže znázorněný karambol vypadá opravdu děsivě, trochu nevíme, co si s takovou cedulí máme počít. Můžeme jet dále, a pokud se náhodou propadneme, pojišťovna nám oznámí, že jsme byli varováni? Jeden nikdy neví...

V pražské Jahodnici vzniká nová bažina...

 Jeden Pražák nebo zkrátka zkušený řidič s áčkem na autě, takto zaparkoval v Berouně. Co myslíte, hrozí mu rovněž propadnutí, nebo svá kola dokonale vyvážil? 

Do Berouna přijel Pražák. A jelikož ví, jak je těžké urvat kus místa na parking, tak se s tím nemazal.

Nechceme být však k Pražákům nespravedliví, a proto přidáváme jednu milou kuriozitku na závěr. Správný obyvatel hlavního města je totiž náležitě hrdý na své bydliště. V metru tak můžete potkat cestující s plackami "Zbraslove". Kde jinde ještě myslíte, že se podobná roztomilost uchytila? Jenom namátkou nás napadají další možné kombinace jako JíLOVE, PavLOV(E) či NevekLOV(E). Případně by se dala ještě zvýraznit příslušná písmena, např. LOjoVicE nebo LOuňoVicE.

Odkud tento milovník svého místa bydliště pochází, asi nemusíme vysvětlovat.

Máte aktuální fotografii nebo archivní kousek, o němž se domníváte, že by ho stálo za to zveřejnit? Neváhejte a obraťte se na nás. Vlastnoručně pořízené snímky nebo tipy na humorné obrázky posílejte na adresu steinbachova@ctidoma.cz. Těšíme se na vaše příspěvky! 

Čtěte také:


To nejzajímavější do Vašeho e-mailu

Přihlášení k odběru newsletteru