Po pádu z patnácti metrů ho přejel vlak. Muž stále žije

Zobrazit fotogalerii (7)
  |  

Vlakový provoz mezi Prahou a Berounem se včera zhruba na hodinu zastavil. Bylo to kvůli muži, který se zřítil z mostu mezi Hlavním nádražím a Smíchovem přímo pod vlak.

Vlaky stály hodinu v obou směrech

Na Hlavní nádraží v Praze včera panoval zmatek. Vlaky stály zhruba hodinu do 22:20. „Nevěděl jsem, co se děje, a proč je na místě tolik policistů,“ popsal nám jeden ze svědků události.

O několik desítek metrů dále se totiž srazil osobní vlak jedoucí z Prahy do Berouna s pětatřicetiletým mužem. Ten přežil pád z patnácti metrů z mostu mezi Hlavním nádražím a Smíchovem i srážku s jedoucím vlakem.

Na místo se kromě policie sjely i profesionální hasičské jednotky a pražská záchranná služba. Kvůli jejich zásahu nevyjížděly ani vlakové spoje mezi Hlavním nádražím a Vršovicemi.

 

Má devět životů? Muž utrpěl vícečetná poranění

„Záchranáři na místě poskytli muži přednemocniční neodkladnou péči. Muž po pádu zhruba z patnácti metrů utrpěl vážná vícečetná poranění. Následně byl převezen do Vinohradské nemocnice,“ sdělila ČtiDoma.cz mluvčí Zdravotnické záchranné služby hlavního města Prahy Jiřina Ernestová.

Čtěte také: