Tipy na víkend: Masopusty, divadla pro děti a bohatý program kin

  |  

V nadcházejícím víkendu pokračuje šňůra masopustů. Kdo raději zůstane v teple, může zajít do kina nebo vyrazit s dětmi do divadla. Připravili jsme pro vás souhrn toho nejdůležitějšího, co se o víkendu chystá.

S masopusty se roztrhl pytel

Největší venkovní akce pro celé Poberouní proběhne v sobotu v Zadní Třebáni, kde se již tradičně koná Poberounský masopust. Kdo chce v Třebáni strávit víkend, může slavit až do neděle. Masopustní rej uzavře ve 14:00 ve Společenském domě dětský Karneval.

V sobotu se masopust slaví také v Kralupech nad Vltavou, Lipencích, Jesenici, Chýnici, Čelákovicích, Dobříši nebo Vestci. V neděli můžete zamířit do Kamenice, Řevnic, Mělníka nebo do Benešova, kde proběhne masopust i v pondělí.

Vyrazíte-li na masopust nezapomeňte fotit. Na ČtiDoma.cz stále probíhá fotosoutěž o nejlepší masopustní masku!

Poberounský masopust 2016

06.02.2016 - 10:00

Zadní Třebáň - Široko daleko vyhlášený je Poberounský masopust , který se tradičně odbývá v Zadní Třebani na Berounsku. Stovky diváků i desítky trhovců se na něj sjíždějí zblízka i daleka. Velkolepý rej maškar s bohatým programem na zdejší návsi se letos bude konat už posedmadvacáté a jako vždy poslední sobotu v...
Více o akci

Program kin: Star Wars i parodie 50 odstínů šedi

Pro někoho je deset stupňů stále málo a v neděli se nám navíc zatáhne. Kralupské kino hraje celý víkend. Děti mohou zajít například na Hodného dinosaura nebo Ledovou sezónu. Pro odrostlejší a otrlejší tu bude film 13 hodin: Tajní vojáci z Benghází, který rekonstruuje islámský útok na americkou ambasádu v Lybii. A pro všechny jsou tu nové Star Wars. Kdo je ještě neviděl minimálně třikrát, jako by nežil. Trochu netradičnější program nabídne radotínské kino, které promítá parodii na 50 odstínů šedi s názvem 50 odstínů černé.

Padesát odstínů černé

06.02.2016 - 20:00

Radotín - Parodie na 50 odstínů šedi Parodie na 50 odstínů šedi Režie: Michael Tiddes Scénář: Rick Alvarez, Marlon Wayans Hrají: Jane Seymour, Marlon Wayans, Mike Epps, Kali Hawk Držte si kalhotky i bránice, do kin přichází dráždivá a na padesát způsobů šťavnatá parodie „Padesát odstínů černé“. Stejně jako...
Více o akci

Vemte prcky do divadla

Chcete-li si připadat ještě kulturněji, nabízí se vyrazit do divadla. V sobotu určitě nic nezkazíte, když vezmete ratolesti na Macha a Šebestovou do zbraslavského divadla J. Kašky. V Roztokách u Prahy zase Divadlo Kvítko hraje hned čtyři loutková představení pro děti.

Mach a Šebestová

06.02.2016 - 15:0007.02.2016 - 19:30

Zbraslav - Komediální činoherní pohádka Mach a Šebestová Příběh žáků 3. B a kouzelného sluchátka . hrají: 6.2. v 15: 00 a 7.2. v 19:30 Napsal: Miloš Macourek, Vlastimil Peška, Režie: Filip Toušek, Hudba: Luboš Fišer, Vlastimil Peška, Scéna: s využitím divadelního fundusu Filip Toušek, Milena Svobodová, Zvuk,...
Více o akci

Více informací o jednotlivých akcích naleznete v rubrice Kam za čím


To nejzajímavější do Vašeho e-mailu

Přihlášení k odběru newsletteru