Foto: Kuriozity ve středu Čech - věci, které nejsou na svých místech

A když vás neupálí, podíváte se aspoň ne extra-mega ohňostroj.
Zobrazit fotogalerii (68)
26.02.2016 - 12:00   |  

Máte pocit neuklizené domácnosti? Pak jste se zjevně pořádně nerozhlédli po středočeském regionu. Korunu všemu nasadili v Brdech, kde stále ještě frčí armádní místopis.

Místní, kteří vám odpoví na otázku, kde se právě nacházíte, nejsou žádní sprosťáci. Jenom vám říkají pravdu. (Brdy)

Hádáte se po cestě na vysněnou víkendovou rekreaci. Jste nervózní, protože vůbec nevíte, kudy jedete, ale jako správný muž se nemůžete zeptat. Na otázku: "Miláčku, kde jsme?" máte sto chutí odpovědět, že "v...". Pravdu byste měli minimálně na jednom místě v republice, a to v bývalém vojenském újezdu v Brdech.

 

Neznámý pachatel umazal háček a nožičku písmenka. Pátrání bylo zatím neúspěšné. (Poříčí nad Sázavou)

O něco dále na východ nežijí o mnoho slušnější lidé. Některé nápisy jako by vybízely k tomu, aby jejich část byla pozměněna či umazána. Budete-li chtít nadávat i v ženském rodě, v Poříčí nad Sázavou jsou na to připraveni.

 

Existenciální otázka ze života delfínova. (Vrané nad Vltavou)

Umění bychom si měli už z principu vážit, mnohdy ale vede k opravdu podivným věcem. Tento artefakt, který najdete před bývalými papírnami ve Vraném nad Vltavou, vyobrazuje delfína s toaletou na hlavě. Metaforu nechápeme, výjev je ale depresivní jako pondělní rána ve fabrice.

 

 

 

Bordel v bytě, zdravé dítě. Bordel v lese, Černošice styďte se.

Kuriozity o věcech, které nejsou, kde bychom je čekali, uzavíráme v Černošicích. Zde si můžete dát šlofíka v lese, pokud vám nevadí, že z takové matrace chytíte možná více breberek než v holém lesním porostu. 

Máte aktuální fotografii nebo archivní kousek, o němž se domníváte, že by ho stálo za to zveřejnit? Neváhejte a obraťte se na nás. Vlastnoručně pořízené snímky nebo tipy na humorné obrázky posílejte na adresu steinbachova@ctidoma.cz. Těšíme se na vaše příspěvky!  Inspirovat se můžete i v naší rozsáhlé fotogalerii.

 

Čtěte také:


To nejzajímavější do Vašeho e-mailu

Přihlášení k odběru newsletteru