Tipy na víkend: Na cestu kolem světa z tepla domova

Tuto sobotu se můžete vypravit až do Číny a přitom zůstat v Kladně.
  |  

Nevíte, kam v létě na dovolenou? Jak zabavit svoje chlapy na celé odpoledne? A kde se pořádně najíst a napít, jak den volna žádá? Následující víkend možná odpoví na všechny vaše otázky.

Jeďte k moři ve středu Čech

Počasí si s námi dělá, co chce. Chvíli mrzne, podruhé přichází skoro jaro. V ošklivých únorových plískanicích proto jistě přijde vhod připomenout si slunné letní dny. Vydat se do neznámých krajin a přitom téměř zůstat v teple domova můžete na přednášce Pohodová Andalusie v Českém Brodě. V kladenském OC Centralu se vypraví ještě dál. V cyklu „Cesta kolem světa“ se zastavíte až v daleké Číně. Vyzkoušet si, zda se např. dokážete najít s čínskými hůlkami, si můžete vyzkoušet od 15 hodin.

POHODOVÁ ANDALUSIE 1. ČÁST

27.02.2016 - 14:00

Český Brod - 27. ÚNORA 2016 OD 14.00 HODIN - PENZION ANNA: POHODOVÁ ANDALUSIE 1. ČÁST Promítání s komentářem zážitků z cest paní Dany Kyselové. Penzion Anna, Žitomířská 323, kazetový sál. Vstup volný.Více o akci

Ukliďte chlapy k autíčkům a vyrobte si šperky

Čeští turisté jsou ale zároveň jedni z největších stěžovatelů na cestách. Mnohým by neškodilo se čas od času na svět podívat dětskýma očima. O něco jednoduší to mají tatínci. Ti mohou se svými ratolestmi vyrazit na Odpoledne pro hračičky ve Veltrusech. Zn. Modely aut a letadýlek s sebou! Opačnému pohlaví by se zase mohl líbit kurz smaltování ve Velvarech, na němž se naučíte vyrábět šperky a dekorace.

Kurz smaltování v Kostce

27.02.2016 - 14:30

Velvary - Smaltování na vařiči je jednoduchá technika, s jejíž pomocí lze vytvářet šperky a dekorace. V ceně je zahrnutý 150 Kč materiál na výrobu náušnic, spony a přívěsku. Zájemci, hlaste se na eamil evycce@seznam.cz nebo na tel. 739 496 264 do 17/2Více o akci

A až vám z toho vyhládne…

Víkend opět sestává z řady plesů a bálů. Ty z vás, kteří se rádi cítí důležitě se sklenkou vína v ruce, jistě zaujme Vinařský bál v Karlštejně. Kdo se rád nají a nestydí se za to, nechť vyrazí do Velkých Popovic na nefalšované Ladovské vepřové hody. Pokud se zajímáte o to, co se s potravinou děje, než se dostane na Váš stůl, zamiřte na přednášku do Slaného, která vám povypráví Příběh kávy.

Vinařský bál v Karlštejně

27.02.2016 - 20:00

Karlštejn - Místo konání: Karlštejn - Karlštejn Všechny srdečně zveme na Vinařský bál, který se koná 27.2.2016 od 20 h v Restauraci Koliba Eliška v Karlštejně. K poslechu, ale především k tanci bude hrát KARAVEL. Čeká vás bohatý program a nějaké to překvapení [:-)] . Prosíme, přijďte ve společenském oděvu...
Více o akci

 

Tím možnosti kulturního, sportovního, labužnického a jiného vyžití zdaleka nekončí. Přehled koncertů, divadel a výstav najdete v rubrice Kam za čím.

Čtěte také: