V Lipencích shořela chata. Je to dílo žháře?

V Lipencích lehla popelem dlouho nepoužívaná chata. Policie má podezření, že ji někdo zapálil úmyslně.

08.03.2016 - 10:59   |  
Zobrazit fotogalerii (4)

Chatu nikdo neobýval, náhle vzplála

V chatové osadě Kazín v Lipencích u Prahy vzplála chata kolem druhé hodiny v noci. Na místo dorazili profesionální hasiči z Radotína i dobrovolníci z Lipenců. Oheň se jim podařilo rychle dostat pod kontrolu, chatku však nezachránili. „Chata byla požárem zcela zničena, škoda se odhaduje na 50 tisíc korun,“ uvádí tisková mluvčí pražských hasičů Pavlína Adamcová.

Víte, že seriál přístav se natáčí právě v osadě Kazín?

Chatu dlouho nikdo neobýval. Není proto vyloučené, že chatu někdo zapálil úmyslně. Jak potvrdil ČtiDoma.cz policejní mluvčí Tomáš Hulan, dnes dopoledne se na místo vypravili vyšetřovatelé požáru společně s Policií ČR. „Na konkrétní závěry si budeme muset počkat,“ dodává policejní mluvčí.

Čtěte také:

Klíčová slova:

Přidat komentář

Pro vkládání komentářů se prosím přihlašte nebo zaregistrujte.

Výhody registrace:
Při registraci si můžete zvolit unikátní přezdívku a pod ní psát příspěvky. Tuto přezdívku vám nikdo nebude moci vzít. Registrace bude do budoucna jeden z našich nástrojů k udržení diskusí v přijatelných mezích.

Při registraci si můžete zvolit unikátní přezdívku a pod ní psát příspěvky. Tuto přezdívku vám v budoucnu nikdo nebude moci vzít. Zároveň registrací dáváte souhlas se zasíláním informací a nabídek tykajících se webu Čtidoma.cz nebo jeho provozovatele či obchodních partnerů.

Redakce si ponechává právo jakýkoli nevhodný příspěvek smazat bez udání důvodu.