Sexuální zvrhlík přepadával ženy. Policie hledá další oběti

Obtěžoval, pokusil se o znásilnění i o krádež kabelky
09.03.2016 - 17:57   |  

Policisté obvinili muže, který na Černém Mostě přepadl čtyři ženy. Nejdříve je urážel, ale následně i osahával. Policie hledá další oběti.

Sexuální zvrhlík z "Čerňáku"

Mladý muž v okolí Černého Mostu sexuálně obtěžoval ženy. Jednu se dokonce pokusil znásilnit. Když se mu to nepovedlo, tak ji alespoň oloupil. Jedná se o mladě vypadajícího muže snědé pleti, který obtěžoval ženy různé věkové skupiny v okolí Černého Mostu.

Všechna přepadení se odehrála v období od konce loňského roku do konce února letošního roku. Mladíkova agrese se s každou novou zkušeností stupňovala. Zpočátku ženy pouze osloil, později je okradl a v poté je začal i sexuálně osahávat.

Pokusil se ženu znásilnit přímo uprostřed sídliště

 

Povalil a trhal

V posledním případě se už neostýchal ženu povalit na zem, kde se z ní pokoušel strhnout oblečení. Když se žena bránila, udeřil jí několika ranami pěstí do obličeje.

Důkazem jeho drzosti bylo, že svou poslední oběť se pokusil znásilnit přímo na ulici uprostřed sídliště. 

"Kriminalisté mladíka vzápětí obvinili z trestných činů loupež, výtržnictví a z pokusu o znásilnění. V současné době je ve vazbě. Detektivové zadokumentovali celkem čtyři případy. Není však vyloučeno, že jich má na svědomí mnohem více," říká tisková mluvčí PČR Iveta Martínková. 

Kriminalisté žádají ženy, které mají s takovým mladíkem obdobnou zkušenost, aby zavolaly na bezplatnou tísňovou linku 158.

 


To nejzajímavější do Vašeho e-mailu

Přihlášení k odběru newsletteru