Neuvěřitelná krutost! Takhle zaneřádili hřbitov v Brodě sprejeři

Takhle dopadl náhrobek po řádění sprejerů...
  |  

Českobrodský hřbitov navštívili vandalové se sprejem v ruce. Těžko říci, co je asi tak vedlo k tomu, že zneuctili několik náhrobků. Policie prosí, zkontrolujte si svůj hrob! 

Sprejeři přestříkali i fotografie

Majitele hrobů v Českém Brodě nemohli věřit svým očím. Po příchodu na hřbitov totiž zjistili, že jsou náhrobní kameny jejich hrobů posprejované, včetně fotografií zemřelých. Těžko říci, kdo mohl takovou krutost způsobit. „V nočních hodinách pravděpodobně z pondělí 14.3. na úterý 15.3.2016 a následující noc řádili na městském hřbitově sprejeři. Tuto událost vyšetřuje Policie ČR,“ uvedlo město.

 

Město prosí o pomoc

„Žádáme občany, aby si provedli kontrolu svých hrobových míst a případnou škodu oznámili na Obvodním oddělení Policie ČR v Českém Brodě. Pokud někdo v uvedené dny viděl na městském hřbitově podezřelé osoby, ať to neprodleně oznámí na policii,“ prosí město o spolupráci majitele hrobů. Někteří místní jsou však skeptičtí: „Pochybuji, že bude někdo dopaden. Lidé z okolí si všímají pouze milenců v autech, kteří před hřbitovem hledají soukromí!“

 

 


To nejzajímavější do Vašeho e-mailu

Přihlášení k odběru newsletteru