Nehvizdy budou dnes v noci zapáchat. Prý naposledy

V Nehvizdech proběhne dnes v noci ze středy na čtvrtek poslední test filtrovacího zařízení, které má zařídit, aby problematická výrobna brambůrek již nezapáchala. Nelibý zápach se zde prý poline naposledy. 

30.03.2016 - 19:55   |  
Výrobna najela na zkušební provoz...

Brambůrky v nemilosti

Výrobna brambůrek Tretter's v Nehvizdech je u místních v nemilosti. Poté, co kvůli značnému zápachu, který produkovala, musela přerušit činnost, testuje filtrační zařízení. Ale i tehdy výrobna velmi zapáchá, takže si místní stěžují, že nemohou větrat.

 

Do 20. dubna prý bude zapáchat naposledy

Nyní výrobce tvrdí, že testovat bude naposledy: „V nočních hodinách ze středy 30.3. na čtvrtek 31.3. po dohodě s městysem Nehvizdy proběhne poslední test cirkulačních klapek ventilátoru k novému filtračnímu zařízení. Následně bude 20.4. provedena konečná instalace filtračního zařízení, které jsme již avizovali. Do tohoto data nebudou probíhat žádné testovací zkoušky,“ říká výrobce.

 

Klíčová slova:

Přidat komentář

Pro vkládání komentářů se prosím přihlašte nebo zaregistrujte.

Výhody registrace:
Při registraci si můžete zvolit unikátní přezdívku a pod ní psát příspěvky. Tuto přezdívku vám nikdo nebude moci vzít. Registrace bude do budoucna jeden z našich nástrojů k udržení diskusí v přijatelných mezích.

Při registraci si můžete zvolit unikátní přezdívku a pod ní psát příspěvky. Tuto přezdívku vám v budoucnu nikdo nebude moci vzít. Zároveň registrací dáváte souhlas se zasíláním informací a nabídek tykajících se webu Čtidoma.cz nebo jeho provozovatele či obchodních partnerů.

Redakce si ponechává právo jakýkoli nevhodný příspěvek smazat bez udání důvodu.