Foto: Kuriozity ve středu Čech - strach, špína a Springfield v Kladně

A když vás neupálí, podíváte se aspoň ne extra-mega ohňostroj.
Zobrazit fotogalerii (68)
  |  

V dnešním díle fotokuriozit jsme zavítali do Kladna, ve kterém se snoubí krása s dekadencí a vytváří netradiční kombinace. Zpátky do historie jsme se vypravili v Praze. A pro velký úspěch jsme se vrátili k berounské vinotéce s jejími netradičními nápisy.

Strach, hnus a špína v kladenském Rozdělově.

Naší první kuriozitou Kladeňáky nepotěšíme. Takto vypadá rozdělovský podchod, který "kupodivu" veřejnosti skutečně neslouží. Vypadá u vás podchod podobně, nebo Kladno ještě trumfnete? Neváhejte nám fotku poslat na steinbachova@ctidoma.cz.

 

 

 

Springfield v Kladně.

Házet veškeré kladenské lokace do jednoho pytle by bylo velkou chybou. Na jiném místě Rozdělova byla pořízena tato fotografie. Rodinka Simpsonových se místnímu umělci opravdu povedla.

 

 

 

Trolejbusová doprava byla v Praze provozována mezi lety 1936 až 1972.

Simpsonovi se na televizních obrazovkách objevili poprvé v krátkém skeči v roce 1987. První série běžela o dva roky později. Ještě dále do minulosti se musíme vypravit, chceme-li se ohlédnout za trolejbusou dopravou v Praze. Trolejbusová síť totiž byla zrušena již v roce 1972. V éře tramvají, rychlých aut a tunelu Blanka připomíná jejich dřívější slávu pouze tato fotografie.

 

 

V Berouně mají vždycky pravdu.

Pokud vás přepadla vlna nostalgie, dejte na doporučení berounské vinotéky. Napijte se, abyste měli střízlivý pohled na svět.

 

 

 

Máte aktuální fotografii nebo archivní kousek, o němž se domníváte, že by stálo za to ho zveřejnit? Neváhejte a obraťte se na nás. Vlastnoručně pořízené snímky nebo tipy na humorné obrázky posílejte na adresu steinbachova@ctidoma.cz. Těšíme se na vaše příspěvky! Inspirovat se můžete i v naší rozsáhlé fotogalerii.


To nejzajímavější do Vašeho e-mailu

Přihlášení k odběru newsletteru