Kuchtík Láďa Hruška zastavil přímo u metra Černý Most a dostal pokutu. Policii za to ale nadává

06.04.2016 - 11:29   |  

Populární všeuměl a kuchtík Láďa Hruška si stěžuje. Auto jeho pořadu stálo přímo u metra, kde je zákaz stání. Policisté to prý měli řešit domluvou a nikoliv pokutou. 

Auto jeho pořadu zastavilo tam, kde se nesmí

Televizní hvězda Láďa Hruška má nepříjemnou zkušenost s parkováním u metra Černý Most: „Dnes jsem jel na natáčení metrem na Černý most, kde na mě slovy pět minut čekal štábní vůz, který zastavil tam, kde to bylo možné a bylo místo, aby mě neprodleně nabral a jeli jsme plnit práci, která nás baví, na plný výkon. Vystoupil jsem z metra a vidím, jak městští policisté vypisují našemu štábu bloček.“

 

Pokuta se mu nelíbila

To se televizní hvězdě nelíbilo a policistům se ozval s tím, že již jedou a zda by nebylo možné vvše řešit bez pokuty, pouze domluvou, čemuž policisté nevyhověli: „Nepomohlo to a strážník vypisoval pokutový blok jak hluchý, němý a slepý zároveň.“ Bohužel, moderátor prý neudržel nervy na uzdě a policisty počastoval jedním velmi sprostým slovem. Fakt je ovšem ten, že přímo u stanice metra je stání zakázané. Právě zde totiž zastavují autobusy městské hromadné dopravy a také autobusy dálkové. Zcela bez problémů mohl přitom vůz jeho pořadu zastavit na parkovišti P+R nedaleko, kde stojí stání na celý den jen 20 korun. Praha 14 nedávno podnikla výzkum, zda má parkování kolem stanic metra zpoplatnit. Od tohoto kroku město ustoupilo. 


To nejzajímavější do Vašeho e-mailu

Přihlášení k odběru newsletteru