Udeřil pedofil opět v Jenštejně? Muž lákal v pátek dítě do auta

Udeřil v Jenštejně opět pedofil?
  |  

Řádí snad kolem Prahy muž, který má nekalé úmysly s dětmi? Jisté je, že tento týden zaznamenali policisté již druhý případ, kdy neznámý obtěžoval děti. Tentokrát lákal do auta patnáctiletou dívku v Jenštejně.

Scénář je vždy stejný. Muž si vyhlédne dítě, které jde ze školy, přijede k němu autem a z auta je osloví. O incidentu informoval starosta Jenštejna Norbert Hlaváček: „Dne 9. dubna 2016, v 09:20 hod. přijala hlídka OP Radonice telefonický podnět od občana Jenštejna pana X, že dne 8. dubna 2016 ve 14:00 hodin šla jeho 15letá dcera od autobusu domů, když vedle ní přibrzdilo auto a chlap sedící za volantem řekl, „Ahoj kočičko, nechceš si nastoupit?“ Když vytáhla mobilní telefon, aby si ho vyfotila, neznámý šlápl na plyn a z místa ujel. Bližší popis tohoto vozidla a jeho osádky nebyla schopná uvést, pouze ví, že auto bylo červené barvy.“

 

Objevil se už v Šestajovicích

Podobný incident se stal tento týden v Šestajovicích. Zde muž nabízel dítěti peníze, pokud jej pozdraví. Dítě naštěstí vše nahlásilo doma. Přímo v Jenštejně se objevil na podzim exhibicionista, který si vyhlédl z auta dítě a ukájel se. Muže ale policisté později zadrželi a v současné době by měl pobývat v psychiatrické léčebně.

 

Připravujeme podrobnosti.


To nejzajímavější do Vašeho e-mailu

Přihlášení k odběru newsletteru