Muž na útěku zakopl, upadl na auto, odrazil se na strom a spadl na chodník

12.04.2016 - 08:00   |  

Devatenáctiletý mladík z Kladna nejprve nadával strážníkům. Pak před nimi utíkal, zranil se při tom a ještě dostal pokutu.

Tragikomedií skončilo setkání se strážníky pro devatenáctiletého Kladeňáka. Muži zákona prováděli kontrolu u jedné z restaurací na náměstí Svobody. Procházející mladík jim zničehonic začal sprostě nadávat. To se strážníkům zjevně nelíbilo a vyzvali muže k prokázání totožnosti. Mladík místo toho utekl do ulice J. Palacha. Zastavil se a znovu řval na strážníka sprosťárny. Dokonce vyhrožoval fyzickým násilím.

Před strážníkem, který ho pronásledoval, pak utíkal dál do Amálské ulice. Při přebíhání silnice zakopl o obrubník, upadl na zaparkované auto, odrazil se na vedlejší strom a následně spadl na chodník. Než se stačil vzpamatovat, nasadil mu pronásledující strážník pouta. Mladý muž si trochu odřel čelo. Více ho možná bolí pokuta tři tisíce korun, kterou dostal za neuposlechnutí úřední osoby.

Někdy se zdá, že kuriozní situace jsou v Kladně na denním pořádku. Nedávno se kladenskými ulicemi například proháněl nahý muž, který děsil kolemjdoucí, skočil policistům na auto a pak o sobě prohlašoval, že je vlkodlak. Podrobnosti jsme popsali ve článku V Kladně řádil nahý vlkodlak. Jiný muž si pro změnu sundal kalhoty před OC Central a vykonal velkou potřebu přímo před strážníky. O tom, že práce policie může být nebezpečná, se předsvědčil kladenský strážník, který při své hlídce dostal nečekaně do zubů od opilého muže. Poté, co útočníka i s jeho kumpánem naháněl, na něj ještě poslali psa.

 


To nejzajímavější do Vašeho e-mailu

Přihlášení k odběru newsletteru