FOTO podezřelého audi, jehož posádka loudí na Praze-východ peníze

  |  

Nedávno jsme vás upozornili, že na východě od Prahy se pohybuje skupinka osob v černém Audi, která láká od lidí peníze výměnou za šperky, a že těmto lidem rozhodně nemáte zastavovat. Nyní se ozval náš čtenář pan Jiřík, který se se skupinkou setkal také a podařilo se mu je nafotit.  

Moment překvapení. Toho využívá skupinka osob, která se ukazuje v černém voze značky Audi s německou poznávací značkou. Tvrdí, že jim došel benzín, a za peníze na něj nabízí zcela bezcenné předměty.

Podle vizáže se ale zřejmě o žádné rodilé Němce jednat nebude, což je jasné hned, když tuto skupinku uvidíte. O skupince nás informovali čtenáři prvně minulý týden, kdy byla viděna na Říčansku, nedaleko Tehova. Tohoto muže nahlásili lidé policii: „Policie s majitelem černého Audi zatím projednávala pouze přestupek,“ sdělil nám Zdeněk Chalupa, mluvčí policie.

Muž se snažil zastavovat kolem jedoucí řidiče a chtěl měnit peníze na palivo za padělky zlatých šperků. Pozor na podvodníka. Muž snědé pleti s audi stopuje u Tehova vozy

Operují neustále
Skupinka nepolevila ani o víkendu: „Svojetice, černá audi německé značky a zase nabízí falešné zlato, tak pozor!“ varovali se lidé. Na začátku týdne se pak s černým audi setkal také náš čtenář pan Jiřík, který u vozu zastavil a snažil se s podezřelou skupinkou dát do kontaktu.

Černé audi potkal na Mladoboleslavské ulici v Praze 9: „Tady zastavovali auta a nabízeli hodinky a různé další věci za drobné na naftu. Já jsem zastavil a začal si je fotit. Sebrali se a hned odjeli, byli to dva muži a žena,“ sdělil nám Jiřík.

Dostali pokutu

Ještě týž den na tomto místě posádku zadrželi policisté. Ti jim dali pokutu a nechali je odjet. Je pravda, že zatím se tito lidé podvodu nedopustili, ale právě proto je na místě ostražitost.

 

Podívejte se na fotografie posádky a policejního zásahu do galerie!  


To nejzajímavější do Vašeho e-mailu

Přihlášení k odběru newsletteru