Rvačky, šílenci a kolaps po bitvě v Libušíně

Bojoval na Libušíně, zkolaboval v Kladně...
  |  

V kladenské nemocnici tloukl pacient hlavou o toaletní mísu. Dva pánové se porvali u Kokosu a muž v historickém kostýmu se apaticky procházel silnicí v protisměru. Takový byl víkend v Kladně.

V neděli odpoledne kráčel bosý muž oděný do historického kostýmu ulicí Vítězná v Kladně. Šel přitom po silnici v protisměru a vypadal velice apaticky. Na místo proto přijeli stážníci. Zjistili, že muž má velkou bouli na čele a nereaguje na žádné podněty. Pravděpodobně do Kladna zamířil z bitvy, která se v sobotu konala na Libušíně.

Strážníci zavolali po muže sanitku. Než přijela, zkolaboval. "Hlídka proto monitorovala jeho životní funkce až do příjezdu zdravotníků. Ti muže převezli k ošetření do nemocnice. Strážníci o celé události informovali policisty," říká policejní mluvčí Markéta Fröhlichová.

Kopal do dveří a tloukl hlavou o mísu

Strážníci se vypravili uklidnit také agresivního pacienta kladenské nemocnice. "Pětadvacetiletý Kladeňák opakovaně kopal do dveří a tloukl hlavou o toaletní mísu. Aby zabránili sebepoškozování, použili strážníci donucovací prostředky a nasadili muži pouta. Poté mu zdravotníci aplikovali zklidňující injekci," uvedla Markéta Frohlichová.

Divoký byl také sobotní koncert v Kulturním domě. Hlídka napřed vyvedla ven agresivního osmadvacetiletého muže, který vyhrožoval rvačkou. O několik minut později už strážníci pacifikovali dva muže, kteří se vzájemně bili pěstmi a kopali na chodníku u Kokosu.

V Kladně se dějí různé věci. Nedávno jsme vás informovali například o kuriózním případu pejskařky, která napadla dvě ženy. Dívkám se nelíbilo, jak se chová ke svému psovi. Slečnám přispěchal na pomoc mladý muž, kterého pejskařka pokousala. Detaily k celé události si přečtete ve článku Pejskařka pokousala muže a zaútočila na dvě ženy.