Kam vzít svou lásku na 1. máje?

  |  

Máte už program na 1. máje? Vyrazit můžete na sraz automobilových veteránů, pivní festival, výstavu nebo na jeden z prvomájových průvodů. Poradíme, kam se vypravit ve středu Čech.

Ať už jste s partnerem krátce, nebo vás pojí řada prožitých let, 1. květen se nevyplatí podceňovat. Pro čerstvé hrdličky skýtá možnost příjemného překvapení. Každý, kdo byl v dlouhodobém vztahu, zase potvrdí, že vztah někdy potřebuje oživit. Zařiďte si 1. máj přesně podle svého. 

 

Na prvního máje se tradičně stavěla májka, o jejím významu si můžete přečíst víc v článku Stavění májky symbolizuje lásku, plodnost i erotiku.

 

Jak oslavit 1. máj klasicky? Průvodem

Prvomájové průvody jsou osvědčenou klasikou. Na jeden z nich se můžete vypravit v Netvořicích. Zn. kostýmy s sebou. Více informací ve článku Prvomájový průvod sdružení Rafanda. Spojit 1. máj a pálení čarodějnic se zase rozhodli v Mníšku pod Brdy. Na čaromáji lze kulturně strávit celý víkend. 

Čaromáj

30.04.2016 - 17:0001.05.2016 - 12:00

Mníšek pod Brdy - ČAROMÁJ 30. 4. a 1. 5. V letošním roce jsme pro Vás připravili úplně novou akci s názvem ČAROMÁJ. Akce se bude konat v předzámčí. Jedná se o dvoudenní akci, která začne 30. 4. v 17 hodin, kdy budou naši dobrovolní hasiči stavět májku (taktéž v předzámčí). Budeme rádi, pokud jim při stavbě pomůžete...
Více o akci

Pro fanoušky letecké a automobilové dopravy

Toužíte-li na svátek zamilovaných po originálnějším rande, nezoufejte. Patříte-li mezi fanoušky letadel, vypravte se na letiště v Ruzyni. Zde si můžete prohlédnout a vyfotit největší dopravní letadlo A380 Emirates, které začíná z Ruzyně létat od 1. května. Zážitek nabízí i sraz automobilových veteránů v Tvoršovicích u Benešova. Kde se můžete podívat na stará auta nebo přijet s vlastním, se podívejte v programu níže.

Prvomájový piknik 2016

01.05.2016 - 11:15

Benešovsko - Blíží se nám opět Prvomájový veterán piknik - letos již devátý. Cílem letošního ročníku, který jsme si společně odhlasovali na výroční schůzi klubu, je Golf Club Konopiště. Opět máte možnost jet s námi ve skupině veteránů z Prahy nebo přijet přímo do cíle pikniku Golf Clubu Konopiště v Tvoršovicích...
Více o akci

Pivo dělá krásná těla a utužuje vztah

Řada vztahů začíná i končí v restauračním zařízení. Zajdete-li se svým partnerem rádi na pivo, je pro vás jako stvořený 1. pivní máj na festivalu minipivovarů na pražském Břevnově. Pobavíte se také v pivovaru v Úněticích, kde také vystoupí BIG BAND BISKUPSKÁ. 

SLAVÍME SVÁTEK PRÁCE HUDBOU

01.05.2016 - 17:00

Únětice - 1. května v 17:00 se ve stodole rozezní malebné tóny swingu, jazzu a populárních soundtracků v podání výjimečného tělesa BIG BAND BISKUPSKÁ. Máme jedinečnou příležitost poslechnout budoucí hvězdy naší hudební scény. Kde? Únětický pivovar a.s., Rýznerova 19, 252 62 ÚněticeVíce o akci

Vyřáděte se s koloběžkou

Řadíte-li se s partnerem spíše mezi intelektuály než pivní nadšence, vemte svoji lásku na výstavu. Jedna z nich se koná v Městském domě ve Zbraslavi a je součástí festivalu Pole. Více informací v článku Jdeme přes pole. Jsou-li pro vás děti na prvním místě nebo se sami jako děti cítíte, vytáhněte koloběžku a zajezděte si v Berouně Májová kolečka.

Májová kolečka

01.05.2016 - 14:00

Beroun -


To nejzajímavější do Vašeho e-mailu

Přihlášení k odběru newsletteru