Před prací na něj čekalo zabalené auto. Takhle se loučí s kolegou v říčanském Elektru

Zabalené auto se každý den na ulici nevidí...
  |  

Na poslední den jistý pracovník říčanského Elektra na tomto místě určitě nezapomene. Jeho dnes již bývalí kolegové mu totiž připravili vtípek, za který je asi musel pěkně proklínat.

Ačkoliv chtěl totiž muž z práce odjet autem, které měl před provozovnou zaparkované, nemohl. Když vyšel ven, zjistil, že jeho auto je komplet zabalené v igelitové fólii!

 

Povedený vtípek od kolegů

Za vše mohli jeho bývalí kolegové, kteří si usmysleli, že poslední den v práci bude jako žádný jiný: „Kolega končil v práci, tak jsme mu přichystali malé překvapení,“ pochechtával se jeden z bývalých kolegů. Otázka je, zda mu kolegové pomohli fólie, ve které bylo auto velmi důkladně zamotané, se zbavit a zda použitou fólii zrecyklovali.

 

Auto poutalo na ulici pozornost

Zabalené auto poutalo na ulici pozornost, a tak si ho takto fotili kolemjdoucí. Na sociální síti se pak fotografie začaly sdílet a k „dílu“ se přihlásili zaměstnanci firmy Elektrocentrum Kadlec. Tento vtípek není pochopitelně zcela původní: „To si dělají kolegové navzájem v Tescu na centrálním skladě,“ prohlásil jeden z tamních zaměstnanců. Nezbývá než se divit, kolik jim v jinak náročné práci zbývá volného času!  


To nejzajímavější do Vašeho e-mailu

Přihlášení k odběru newsletteru