V Čelákovicích vykradli hospodu, odnesli čisticí prostředky

Dvojice vykradla čelákovickou hospodu...
  |  

Čelákovickou restauraci v Masarykově ulici navštívili nezvaní hosté. Dostavili se v noci a vzali jen mycí a čisticí prostředky. Že by měli takovou touhu po čistotě?

Je neuvěřitelné, co všechno a jak lidé ukradnou. Čelákovickou provozovnu navštívili zřejmě velcí fandové uklízení a čistoty.

 

Lup vynesli ze skladu

Návštěva se dostavila v noci na neděli, zhruba ve dvě hodiny ráno. „Zabavili barmanku a mezitím vynosili ze skladu věci,“ sdělil nám pozoruhodný způsob loupeže Jakub Studecký, provozovatel této restaurace. Ze skladu zmizela mýdla, toaletní papíry a úklidové prostředky v celkové hodnotě tři tisíce korun.

 

Pachatelé jsou fanoušci drog

Škodu způsobila dvojice: „Byl to kluk s holkou, víme, jak vypadají, jméno bohužel nevíme,“ sdělil provozovatel restaurace. Dvojice se prý zřejmě rekrutovala z místních problematických uživatelů drog, se kterými zde mají své zkušenosti.

 

Nenabízel vám někdo mycí prostředky?

Provozovatel tedy prosí všechny místní, kterým by někdo nabízel větší množství úklidových a mycích prostředků, aby tyto osoby nahlásili na policii. Je jasné, že zas takoví fanoušci úklidu, aby spotřebovali sami prostředky za tři tisíce korun, to asi nebudou…

 


To nejzajímavější do Vašeho e-mailu

Přihlášení k odběru newsletteru