Neviděli jste, jak auto srazilo v Říčanech chlapce? Policie pátrá

  |  

Před dvěma týdny jsme vás informovali, že v Říčanech u studia Harmonie srazilo auto malého chlapce. Policie stále po příčinách tohoto neštěstí pátrá a nyní prosí svědky o pomoc. 

K neštěstí došlo 27. dubna v Říčanech na Černokostelecké ulici nedaleko centra Harmonie.

 

Audi srazilo chlapce

"K dopravní nehodě se zraněním malého dítěte vyjížděli do Říčan krátce po osmnácté hodině v pondělí 25. dubna policisté ze skupiny dopravních nehod. V ulici Černokostelecká poblíž křižovatky s ulicí Zeyerova došlo ke střetu pětiletého chlapce s osobním vozidlem značky Audi A5 jedoucím ve směru do Prahy," uvedl Zdeněk Chalupa, tiskový mluvčí policie.

 

Zranění byla nakonec vážná

Policie také tvrdí, že nakonec byla zranění chlapce vážná. Po nehodě bylo dítě převezeno do Thomayerovy nemocnice v Praze. 

 

Může za nehodu matka, nebo někdo jiný?

Policie nyní pátrá po tom, jak se přesně nehoda seběhla a kdo na ní přesně nese vinu. A k tomu potřebuje i vaše svědectví. Mezi lidmi se dříve spekulovalo o tom, že za nehodu nese vinu matka dítěte, která si prý odskočila právě do studia Harmonie a dítě nechala ve voze samotné.

 

Policie prosí o pomoc

Řidič audi se prý na místě zhroutil, to, zda za zranění chlapce může právě on, nyní ukáže vyšetřování. "Z uvedených důvodů se touto formou obracejí na širokou veřejnost se žádostí o pomoc, aby se jim přihlásili případní svědci, kteří by mohli poskytnout jakékoliv informace k prošetřované události, a to přímo na policejní služebně dopravního inspektorátu v Mnichovicích nebo telefonicky na číslech 974 882 458, 974 882 451, či prostřednictvím linky 158 tísňového volání Policie České republiky," uvádí Zdeněk Chalupa. 


To nejzajímavější do Vašeho e-mailu

Přihlášení k odběru newsletteru