Prázdniny jsou tady! Kde se na východ od Prahy promítá pod širým nebem?

Promítání pod hvězdami v Klánovicích...
30.06.2016 - 20:20   |  

Promítání pod hvězdami k létu neodmyslitelně patří. Kam si můžete zajít do letního kina na východ od Prahy, abyste si léto patřičně užili? Letos se bude promítat i na zcela nových místech. 

Na Praze - východ praakticky žádné stálé kino přes rok nefunguje, v létě se nabídka promítání naštěstí díky kinu pod hvězdami rozšíří a není tak třeba jezdit až do centra Prahy. 

 

V Běchovicích na Staré Poště

Tak například v Běchovicích se bude promítat na Staré Poště, kterou budou již brzy rekonstruovat. Do letního kina sem můžete zajít 16. července, a to od 20:30 hodin, vstupné se neplatí. Zatím není jasné, který film se bude promítat, lidé o něm totiž mohou hlasovat na internetových stránkách obce. Na výběr jsou jak novinky jako například Teorie tygra, tak staré filmy jako Vesničko má středisková. 

 

V Úvalech ve čtvrtek

V Úvalech se promítá každý čtvrtek. Minulý čtvrtek to byla pohádka Řachanda, o dalších filmech se i zde hlasuje. Pro příští čtvrtek zatím vede film o Lídě Baarové. Promítá se zde na velkoplošné plátno na házenkářské hale pod hospodou Na Dobrém místě. Za vstup se platí, při prvním promítání lidé kritizovali poněkud horší organizaci, kdy se na vstupenky celkem dlouho čekalo. Doufejme, že příští čtvrtek se ogranizátoři polepší. 

 

V Čelákovicích filmové léto

V Čelákovicích se koná dokonce festival Čelákovické filmové léto, a to od 15. do 17.7. a 12. do 14. 8. Promítají se současné filmy, v pátek se před filmem ještě hraje. Promítá se na náměstí 5. května, začíná se v 21 hodin. 

 

Říčany na Jurečku

V Říčanech se bude promítat v areálu přírodního koupaliště Na Jurečku, a to během léta dvakrát ve čtvrtek 14.7. a v úterý 2.8. Promítat se začne po 21. hodině, sebou je třeba si vzít deku na posezení. Vstupenka stojí 80 korun. Film, který se bude promítat, není doposud znám. 


To nejzajímavější do Vašeho e-mailu

Přihlášení k odběru newsletteru