Shodili cyklistu u Louňovic baťohem! Policie pátrá po dvojici

05.07.2016 - 13:38   |  

K naprosto neuvěřitelné nehodě došlo na silnici, která prochází lesem nedaleko Louňovic na východ od Prahy. Zde dvojice chodců srazila svým neopatrným jednáním cyklistu, který tudy projížděl. Po dvojici nyní policie pátrá. 

Úmysl, nebo neopatrnost? Policisté prošetřují neuvěřitelný případ, ve kterém hraje velkou roli značná lidská neomalenost, neochota a nezájem o druhého...

 

Cyklista jel z Louňovic do Jevan

Případ se udál 19. června v katastru Louňovic. Zde jel na kole čtyřicetiletý muž, směřoval po silnici, která vedla lesem, z Louňovic do Jevan. Cestou předjížděl dvojici, kterou tvořili muž a žena a kteří po silnici kráčeli. 

 

Shodili cyklistu baťohem

Během předjížděcího manévru se muž z dvojice natočil baťohem, který nesl na zádech tak nešikovně, že cyklistovi vrazil do řidítek. To muže tak vykolejilo, že spadl z kola a způsobil si zranění. Neuvěřitelné ovšem je, že se dvojice o jeho osud absolutně nezajímala a pokračovala v chůzi... Což vypadá i tak, jako by tento manévr provedla schválně. 

 

Šlo o mladou ženu a muže

Policie nyní po této dvojici pátrá, aby případ mohla vyšetřit, a prosí veřejnost o spolupráci: "Mělo se jednat o muže a ženu ve věku 25 až 27 let. Muž byl střední, přibližně 165 cm vysoké postavy, měl hnědé vlasy, na sobě měl kraťasy a tričko světlé barvy. Žena byla střední, kolem 160 cm vysoké postavy, dlouhých tmavých vlasů, oblečena do ¾ kalhot černé barvy a trička," uvádí policejní mluvčí Zdeněk Chalupa a dodává: "Svědci, kteří by mohli poskytnout jakékoliv informace k prošetřované události, se mohou ozvat přímo na policejní služebně dopravního inspektorátu v Mnichovicích nebo telefonicky na číslech 974 882 450, 974 882 451 či prostřednictvím linky 158 tísňového volání Policie České republiky."


To nejzajímavější do Vašeho e-mailu

Přihlášení k odběru newsletteru