Dvě nehody komplikovaly ve svátek dopravu na východ od Prahy

Nehoda u Mukařova...
Zobrazit fotogalerii (3)
06.07.2016 - 13:56   |  

Hned ke dvěma vážným nehodám došlo na východ od Prahy. Nejprve u Senohrab. A pár minut po poledni došlo v obci Mukařov k dopravní nehodě osobních vozidel. Obě nehody si vyžádaly uzavírku. 

První velmi vážná nehoda se stala na silnici, ze které se sjíždí z dálnice směrem na České Budějovice: "Šlo o velmi vážnou nehodu. Hlášení jsme přijali v 10:30 ve středu dopoledne. Srazila se zde dvě vozidla, Škoda Octavia a Mercedes Benz. Jedno z vozidel skončilo na stromě," uvedl mluvčí hasičů Jaroslav Gabriel.

Dále sdělil, že silnici bylo nutné kvůli příletu vrtulníku a vyšetřování nehody pro zraněné uzavřít. Posádku Mercedesu museli z vozidla vystříhávat a vyprošťovat. Muž, který jel v Mercedesu, utrpěl otevřenou zlomeninu končetiny. Pod havarovaným autem se nacházel také pes, kterého hasiči vyprostili a zajistili mu veterinární péči. "V 13:13 už bylo vozidlo odtaženo," uvedl Jaroslav Gabriel. 

Další nehoda u Mukařova

K další nehodě došlo pět minut po poledni v obci Mukařov, a to na silnici Kutnohorská. Srazila se zde dvě osobní auta. Až do 14. hodiny byla silnice uzavřena. 


To nejzajímavější do Vašeho e-mailu

Přihlášení k odběru newsletteru