Fenku našli ve Velvarech! Kde je páníček?

Čeká na pána
Zdroj: město Velvary
Zobrazit fotogalerii (2)
Čeká na pána

Poznáváte ji? Je vaše? Stavte se pro ni ve Velvarech. Dostala se až do útulku „Azyl naděje“ a netrpělivě čeká, až si pro ni páníček přijde.

reklama

Ve Velvarech se našel volně pobíhající pes. Jedná se o fenu dosud nezjištěného stáří. Fenka se našla v Čechově ulici. Je to kříženec černé barvy a malé velikosti. Najde se majitel?

Nedávno jsme informovali například o koťatech, která skončila v popelnici! Další koťata vyhozená v kontejneru! Co tohle dělá za lidi?

Psí slečna se našla již v úterý, skončila na zdejším městském úřadě. Odtud putovala do „Azylu naděje“. Jedná se o hospic pro opuštěné a problémové psy. Pokud fenku chce její majitel zpátky, měl by hospic kontaktovat. A to buď na telefonu 737 866 279, 605 154 510, nebo e-mailem na azylnadeje@email.cz

Tak co, najde se ztracený páníček? Pokud se neobjeví do čtyř měsíců, potom může útulek, kterému bylo zvíře svěřeno, se psem volně nakládat. Tak pokud je to vaše fenka, pospěšte si, ať není sama a opuštěná, popřípadě neskončí u náhradní rodiny. 

reklama
#pes #útulek #azyl pro zvířeta #hledá se páníček #psí útulek #páníček #ztracený pes

To nejzajímavější do Vašeho e-mailu

reklama
Máte zajímavou informaci? Chcete spolupracovat?
Kontaktujte šéfredaktora Martina Chalupu: chalupa@ctidoma.cz

© Centa, a.s.
Jakékoli použití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího užití a zpřístupňování textových či obrazových materiálů bez písemného souhlasu společnosti Centa,a.s. je zakázáno. Čtenář svým přihlášením do jakékoli soutěže na našem webu dává souhlas s tím, že v případě, že se stane výhercem této soutěže, může být jeho jméno na webu publikováno. Centa, a.s. využívala licenci ČTK a využívá fotografie z Depositphotos.