Neviděli jste tříkolku? V Horních Počernicích ji ukradli invalidovi

Tuto tříkolku hledá policie...
  |  

Je smutné, když někdo okrade invalidu a to ještě o pomůcku, díky které  se může pohybovat. Právě to se bohužel stalo v Horních Počernicích, kde neznámý zloděj ukradl tříkolku. 

Nešlo pochopitelně o tříkolku pro děti, ale o tříkolku na šlapání, tedy kolo. Právě to ale potřebuje jistý mladý invalida k tomu, aby se mohl sám dopravovat na krátké vzdálenosti. 

 

Čtěte také: Neznáte ji? V Počernicích ukradla kartu s PIN a vybrala peníze

 

Odcizil ji před policií

Tříkolku kdosi neznámý odcizil 8. července v Horních Počernicích, a to před budovou Komerční banky v ulici Náchodská, kde se nachází také policie. Mladík bohužel neměl kolo pojištěné, takže si musí pořizovat zcela nové, což pro někoho odkázaného jen na invalidní důchod může být prakticky nemožné. Cena tříkolky se pohybuje od 16 do 20 tisíc korun.

 

Muž se sám nemůže přepravovat

Mladý muž, kterému tříkolka patřila, je nyní odkázaný na péči druhých, sám se nemůže pohybovat. Policie by měla mít záznam z krádeže, ale  přesto prosí veřejnost o všímavost a případně sdělení, zda tříkolku na obrázku někdo neviděl. Místní však projevili s mladíkem sounáležitost a již nyní připravují sbírku, aby mohl zase jezdit...

 


To nejzajímavější do Vašeho e-mailu

Přihlášení k odběru newsletteru