Žena nabořila ve Světicích cizí auto a ujela. Poznáte ji? Dostanete odměnu

  |  

Ve Světicích došlo k v neděli odpoledne k nehodě. Žena v octávii zde nabořila jiné vozidlo, které čekalo na křižovatce. Ke svému činu se však nešla přiznat a řešit ho, místo toho šlápla na plyn a ujela. Majitel nabořeného auta po ní nyní pátrá. 

Majitel nabouraného vozu tvrdí, že nehoda se odehrála takto: „Dne 7. srpna 2016 v cca 15:10 jsem stál se svým vozem na křižovatce ve Světicích a chtěl jsem odbočit směrem na Říčany. Zleva ze směru od Všestar se vyřítila octavie tmavě zelené barvy, kterou řídila zhruba pětadvacetiletá žena s tmavými kratšími vlasy hubené postavy. Octavie odbočovala do ulice Na Lada.“ Dle majitele nabořeného vozu byla žena zřejmě pod vlivem drog.

Žena prý byla od pohledu podivná. "Musela být zdrogovaná. Absolutně nezvládala řídit a nabourala do mého vozu zadní levou částí. V době nárazu ještě přidala plyn!“ vypráví šokovaný majitel.

Šlápla na plyn a ujela
Žena prý rozhodně nezamýšlela, že se bude situací zabývat. "Poté z místa nehody ujela směr Tehov ulicí Na Lada. Vzhledem k defektu jsem ji nemohl pronásledovat," uvádí majitel.

Spokojený není ani s prací policie: "Policie po vozidle pátrala, ale dle slov dopravního policisty pouze zhruba 30 minut. Takhle mi to samozřejmě neřekl, ale bylo to evidentní. Mám ve vozidle kameru, ale ta bohužel směřuje dopředu, takže nemám žádný prokazatelný důkaz. Policie to ani nechtěla moc řešit, například je nezajímal popis osoby.“

Jeho vozidlo utrpělo poškození celého pravého rohu, tedy světla, blinkru, chladiče, nárazníku a chladiče, celkem ve výši 60 tisíc korun. Pokud mu někdo dopomůže viníka nehody vypátrat, slibuje peněžitou odměnu.


To nejzajímavější do Vašeho e-mailu

Přihlášení k odběru newsletteru