Policie pátrala po školačkách z Horních Počernic, páteční noc nebyly doma

Dívky se vrátily v pořádku domů...
  |  

Šťastný konec mělo pátrání po sestrách Karolíně a Natálii Reidlových z Horních Počernic, které netrávily páteční noc doma. Policie po nezletilých dívkách vyhlásila pátrání, které už naštěstí odvolala. 

Dívky jsou zřejmě dobrodružné povahy, ačkoliv je jim teprve 12 a 14 let. V minulosti je už totiž rodina jednou pohřešovala. 

 

Z Černého Mostu nedorazily

V pátek ještě zavolaly v devět hodin večer svému otci, že jsou na Černém Mostě, odkud jim jede autobus do Horních Počernic. Domů ale už nedorazily. Otec se okamžitě obrátil na policii, která po dívkách vyhlásila pátrání. 

 

Jsou v pořádku

Sestry byly celou noc kdesi mimo svůj domov, ale naštěstí se již druhý den v poledne vrátily domů. Kde trávily děti noc, se neví: "Dívky se vrátily před polednem domů a jsou v pořádku," uvedl Jan Daněk, mluvčí Policie ČR. 

 

Podobné útěku dětských milenců

Případ poněkud připomíná útěk dětských milenců Petra a Miji na jaře letošního roku. Zatímco děvče žilo na Proseku, chlapec se odstěhoval na Říčansko a nemohli se tolik vídat, a tak se rozhodli pro útěk. Jednou utíkali dokonce dva týdny, utekli dvakrát. Jednou se vrátili sami domů, jednou na ně upozornil svědek.


To nejzajímavější do Vašeho e-mailu

Přihlášení k odběru newsletteru