Zažijte Kralupy tak, jak je neznáte!

Už jste Zažili město jinak?
  |  

Kralupy nad Vltavou se připojí do již jedenáctého ročníku sousedských slavností. Znáte akci "Zažít město jinak"? Účastníte se?

Do sousedských slavností se zapojí 71 míst v Praze a 18 dalších měst ČR, konkrétně: Bílovice nad Svitavou, Bruntál, Český Krumlov, Frýdek-Místek, Hradec Králové, Jihlava, Kralupy nad Vltavou, Krnov, Lanškroun, Liberec, Mnichovo Hradiště, Ostrava, Písek, Roudnice nad Labem, Terezín, Ústí nad Labem, Vimperk/Prachatice a Vratislavice nad Nisou. V jiných termínech se bude slavit (či se již slavilo) i v Počátkách, Teplicích a Chomutově.

V sobotu 17. září se Kralupy nad Vltavou připojí k jedenáctému ročníku pouličních sousedských slavností Zažít město jinak. Na Zažít město jinak, které je otevřené všem generacím, můžete konečně poznat své sousedy, blízké podniky a jejich majitele, vyzkoušet si nové věci nebo se prostě bavit. Ulice, parky, náměstí či plácky si opět vezmou do parády místní obyvatelé a organizace. Na jeden den jim tak vdechnou více života, přátelskosti a pohody. A že bude z čeho vybírat - slavnosti se letos odehrají už na 65 místech v Praze a ve 22 dalších městech!

 

Tak přijďte posousedět! Máte chuť pomoci s přípravami nebo se jakkoli zapojit? Kontakty na místní organizátory najdete na webových stránkách www.zazitmestojinak.cz! Místa konání slavností budou otevřená pěším a cyklistům, v některých ulicích dojde i ke zklidnění automobilové dopravy. Takže řidiči, pozor! V ulici se bude pohybovat velké množství lidí včetně nejmenších dětí.

Kralupy jsou plné novinek, například centrum města se změní k nepoznání. Hotel Praha půjde k zemi, centrum Kralup se bude rekonstruovat