Tahle žena je nebezpečná sobě i okolí. Viděli jste ji?

Žena trpí halucinacemi, je paranoidní, má nepředvídatelné jednání...
  |  

Tomuhle se snad ani nechce věřit. Mladá žena na fotce vypadá normálně, ale není tomu tak. Bohužel je velmi vážně psychicky nemocná a byla dokonce zbavena svéprávnosti k právním úkonům. Zmizení nahlásil opatrovník až po týdnu, od 15. září se po ní slehla zem.

Mladá osmadvacetiletá žena měla u sebe doma opatrovníka, který se o ni staral. Ten také nahlásil její zmizení, nicméně až týden poté, co ji naposledy viděl. A to bylo 15. září u ní doma na Praze 4. Pak žena odešla neznámo kam. Z jakých pohnutek a kam odešla, to se můžeme jenom domnívat. Žena je totiž vážně psychicky nemocná, je tak nebezpečná sobě, ale i svému okolí.

Žena trpí halucinacemi, je paranoidní a chová se velmi nepředvídatelně. Proto může být nebezpečná. Žena je nesvéprávná, tedy neoprávněná k jakýmkoliv právním úkonům. Podle opatrovníka ženy by měla být s ohledem na svůj psychický stav ihned hospitalizována ve zdravotnickém zařízení, a to i proti vlastní vůli.

Než žena odešla, nezanechala po sobě žádný vzkaz nebo vodítko, kde by mohla být. Opatrovník o ní neměl žádné zprávy. Žena je vysoká asi 175 cm, má hubenou postavu a hnědé rovné vlasy. Má modré oči.

Jestliže ženu uvidíte, určitě se nesnažte ji zadržet sami a zavolejte policisty na lince 158. Zavolejte policistům i ve chvíli, pokud budete mít k ženě jakékoliv bližší informace – například kde jste ji zahlédli nebo znáte někoho, kdo ví, kde by se mohla pohybovat.


To nejzajímavější do Vašeho e-mailu

Přihlášení k odběru newsletteru