Hledají se dva muži. Poznáváte je?

Benešovská policie pátrá už od března po dvou mužích, kteří by se mohli zdržovat jeden v Praze, druhý ve východních Čechách mezi bezdomovci. Protože už si neví rady, žádají policisté o pomoc veřejnost. Viděli jste některého z nich?

12.11.2016 - 12:08   |  
Dvaatřicetiletý muž z Týnecka
Zobrazit fotogalerii (3)

Policie na Benešovsku pátrá po dvou mužích. Hledání probíhá už od března, ale ještě se nezadařilo. Je tedy potřeba zapojit širokou veřejnost, aby se muži našli. 

První hledaný muž pochází z Voticka. Je mu 62 let, je štíhlé a 170 až 185 cm vysoké postavy. Má delší vlasy, barva je prošedivělá, má vysoké čelo a může nosit plnovous. Muž není nebezpečný ani ozbrojený. Podle policie by se mohl pohybovat mezi bezdomovci v Praze. 

Druhý hledaný muž je z Týnecka. Je mu 32 let, je štíhlé a 172 cm vysoké postavy. Má šedomodré oči a dlouhé světle hnědé rovné vlasy. Vlasy nosí spletené do copu. Na předloktí pravé ruky má vytetovaný nápis "bad boy". Muž se může pohybovat rovněž mezi bezdomovci, zejména pak v lokalitách východních Čech.

Viděli jste je? 

Jakékoliv informace k hledaným mužům přijme kterákoli policejní služebna, případně lze telefonicky kontaktovat přímo benešovské policisty na číslech  974 871 511 nebo 974 871 531, případně zavolejte na tísňovou linku 158.