Dvě mrtvoly se našly na Kladensku. Jejich kolega nevěřil svým očím

Dva mrtví muži byli nalezeni na Kladensku. Našel je v pátek večer jejich kolega ze stavební firmy. Snažil se jim dovolat, ale když mu řadu hodin nebrali telefon, vypravil se za nimi. Co našel, to stěží popisovat. Kolegové ve věku 31 a 41 let před ním leželi mrtví.

13.11.2016 - 15:53   |  
Dva mrtví muži byli nalezeni na Kladensku

Když kolegovi ze stavební firmy nezvedal ani jeden z mužů telefon, začalo mu to být divné. Rozhodl se tedy v pátek večer vypravit do jedné z novostaveb na katastru obce Tuchlovice nedaleko Slovanky.

Jakmile své kolegy našel, přepadlo ho zděšení. Spolupracovníci už nejevili žádné známky života. Dva muži ve věku 31 let a 41 let byli mrtví. Proč muži zemřeli, to policie zatím zjišťuje. Tragická událost se jim stala při práci.

Na místo přivolaný lékař konstatoval smrt a předběžně vyloučil cizí zavinění. Byla nařízena soudní pitva. "Jednalo se s největší pravdpoděpodobností o nešťastnou náhodu, kdy se nejspíše otrávili oxidem uhelnatým," uvedl mluvčí policie Jakub Vinčálek.

Klíčová slova:

Přidat komentář

Pro vkládání komentářů se prosím přihlašte nebo zaregistrujte.

Výhody registrace:
Při registraci si můžete zvolit unikátní přezdívku a pod ní psát příspěvky. Tuto přezdívku vám nikdo nebude moci vzít. Registrace bude do budoucna jeden z našich nástrojů k udržení diskusí v přijatelných mezích.

Při registraci si můžete zvolit unikátní přezdívku a pod ní psát příspěvky. Tuto přezdívku vám v budoucnu nikdo nebude moci vzít. Zároveň registrací dáváte souhlas se zasíláním informací a nabídek tykajících se webu Čtidoma.cz nebo jeho provozovatele či obchodních partnerů.

Redakce si ponechává právo jakýkoli nevhodný příspěvek smazat bez udání důvodu.