Motorkář skončil pod koly popelářského vozu

Hasiči i záchranáři zasahovali u těžké dopravní nehody u Mníšku pod Brdy. Motorkář si zlámal několik kostí a byl převezen do nemocnice.

06.08.2017 - 13:22   |  
Dnešní nehoda motorkáře
Zobrazit fotogalerii (3)

Nehoda se stala na silnici z Řevnic do Mníšku pod Brdy. Motorkář při ní skončil pod koly popelářského vozu. Zpod auta museli muže vyprošťovat hasiči. 

"Na místě jsme ošetřili řidiče motorky, který zůstal po srážce ležet pod nákladním vozem," svěřil se člen týmu záchranářů  Trans Hospitalu Plus. "Při nehodě utrpěl zlomeniny obou nohou. Musel být transportován k dalšímu ošetření do pražské nemocnice. Nikdo další nebyl při nehodě zraněn. Policie prošetřuje příčiny nehody.


Přidat komentář

Pro vkládání komentářů se prosím přihlašte nebo zaregistrujte.

Výhody registrace:
Při registraci si můžete zvolit unikátní přezdívku a pod ní psát příspěvky. Tuto přezdívku vám nikdo nebude moci vzít. Registrace bude do budoucna jeden z našich nástrojů k udržení diskusí v přijatelných mezích.

Při registraci si můžete zvolit unikátní přezdívku a pod ní psát příspěvky. Tuto přezdívku vám v budoucnu nikdo nebude moci vzít. Zároveň registrací dáváte souhlas se zasíláním informací a nabídek tykajících se webu Čtidoma.cz nebo jeho provozovatele či obchodních partnerů.

Redakce si ponechává právo jakýkoli nevhodný příspěvek smazat bez udání důvodu.