Náplavka zažila pořádné vzrušení: Sjelo z ní auto do Vltavy

Pražská náplavka včera neměla klidný konec dne. Zasahovat tam totiž musela jednotka hasičů a také potápěči. Co se na frekventovaném místě stalo?

30.09.2017 - 12:00   |  
Auto včera pozdě večer sjelo na náplavce do Vltavy. Podívejte se do fotogalerie, jak zásah vypadal
Zobrazit fotogalerii (3)

K inkriminovanému momentu došlo včera pozdě večer okolo 22. hodiny. Osobní auto totiž přesně na Hořejším nábřeží v Praze 5 sjelo z náplavky do Vltavy. Na místo se tak okamžitě vypravila jednotka hasičů z centrální, strašnické a modřanské stanice, a to včetně hasičských potápěčů.

"Po příjezdu na místo bylo zřejmé, že je automobil zcela pod vodou. Hasiči jednu osobu, která se nacházela mimo vozidlo, předali do péče ZZS," vysvětlil průběh zásahu tiskový mluvčí pražských hasičů Martin Kavka.

Potápěči také na místě prověřili, zda se v potopeném vozidle nenacházejí další lidé, a následně připravili automobil pro vytažení na břeh. Pomocí jeřábu bylo následně vozdilo vytaženo a předáno PČR, která vyšetřuje okolnosti případu.


Přidat komentář

Pro vkládání komentářů se prosím přihlašte nebo zaregistrujte.

Výhody registrace:
Při registraci si můžete zvolit unikátní přezdívku a pod ní psát příspěvky. Tuto přezdívku vám nikdo nebude moci vzít. Registrace bude do budoucna jeden z našich nástrojů k udržení diskusí v přijatelných mezích.

Při registraci si můžete zvolit unikátní přezdívku a pod ní psát příspěvky. Tuto přezdívku vám v budoucnu nikdo nebude moci vzít. Zároveň registrací dáváte souhlas se zasíláním informací a nabídek tykajících se webu Čtidoma.cz nebo jeho provozovatele či obchodních partnerů.

Redakce si ponechává právo jakýkoli nevhodný příspěvek smazat bez udání důvodu.