Prázdniny na Krymu, čeští otroci v Británii a homosexuální svatby

Andrej Babiš dokázal nemožné. Svojí kauzou zastínil dokonce výročí Sametové revoluce. Jeho židle nebyla nikdy více nakloněná k pádu, ale jak to všechno skončí, se dozvíme až v následujících týdnech. Tentokrát se ohlédneme za tím, co už je za námi. 

18.11.2018 - 14:00  
Češi si zkusili býti otroky

V Praze byla podepsána koaliční smlouva. Vše šlo až podezřele lehce. Praha 3 byla poseta plakáty, které parodovaly Stranu Zelených. V cizině letos zemřelo 85 lidí, což je o 16 méně než loni. Milan Kundera se sešel s Andrejem Babišem v Paříži. Ten mu slíbil, že není problém obnovit jeho české občanství. Jestlipak to není Žert. Českou republikou hýbe kauza kolem syna Andreje Babiše. Zhoršila se kvalita ovzduší.

Poslanci debatovali o možnosti manželství pro homosexuály. Krajské muzeum nabízí k prodeji Masarykův šálek. Minimální mzda se od ledna zvedne o 1 150 Kč. Topná sezona přichází a s ní i inverze. Paní Marie oslavila v příbramské léčebně 104. narozeniny. Gratulujeme! Lupiči s kolem jezdkyně na koni ujela. Cestovní ruch ve středních Čechách je na vzestupu, a to i díky blogerům. Veřejná sbírka na zvon v obci Chyňava byla úspěšná.

V kostele sv. Prokopa tak bude obnovena zvonice díky daru 310 tisíc Kč. Deset let za útok motykou do hlavy dostal zahrádkář Anton Gál. Kulaťák v Dejvicích zakryjí stromy, alespoň tak vypadá vítězný návrh na revitalizaci Vítězného náměstí. Ulice Na Příkopech je v top dvaceti nejdražších adres na světě. Za 230 milionů se opraví Karlovo náměstí.

Šest Čechů pracovalo v Británii jako otroci. K práci byli nuceni fyzickým násilím. “Nikdy neodstoupím, ať si to všichni zapamatují!” nechal se slyšet premiér České republiky Andrej Babiš. Miloš Zeman by v případě pádu vlády jmenoval premiérem znovu Andreje Babiše. Porucha omezila provoz vlaků z Prahy. Květiny z Národní třídy Tomia Okamury, Andreje Babiše a Miloše Zemana skončily v koši. Chladno vydrží a mělo by začít sněžit! Porucha dnes vyřadila celé Masarykovo nádraží.