Nejhorší ministr v historii, agresivní dravci a pochod Praha - Prčice

Týden uplynul jako voda a jako jeden z mnoha nás ani tentokrát nešetřil. Ať už se jedná o agresivní dravce, kteří útočí na obyčejné běžce či letadla, co do sebe narážejí na letišti. Vrcholem však jistě byl definitivní konec jednoho velmi zmateného ministra. 

19.05.2019 - 13:00  

Vláda se chystá projednávat protidrogovou strategii do roku 2027. Nejužší rodina se rozloučila s hercem Munzarem. Zemřel předseda pražské židovské obce Jan Munk. U Příbrami nouzově přistálo letadlo, ale nikdo se nezranil, takže to kromě zúčastněných nikoho nezajímá. Židle ministra kultury pana Staňka se začíná pořádně kýval.

Ve Zdibech u Prahy se do kostela vrátily dva zvony. V Praze je 31 180 obecních bytů a volných celkem 2 000. Mezi školami v ČR jsou radikální rozdíly ve vedení a kvalitě, prokázal průzkum Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj. Na Jihlavsku zahynula mláďata orla, někdo skácel strom s hnízdem.

V pražské zoo očekávají narození dvou slůňat. Kotva je definitivně kulturní památkou. Židle pana ministra Staňka už se v podstatě rozpadá. Poslanec za KSČM uskutečnil neoficiální zahraniční cestu do Doněcku, kde byl uvítán se vší parádou. Lidé se v Národním divadle rozločili s hercem Václavem Postráneckým.

Ministr Staněk definitivně končí ve funkci ministra kultury. Odchází tak pravděpodobně úplně nejhorší šéf tohoto rezortu v historii naší republiky. Bravo! Studenti demonstrovali za justici. Spor o peníze skončil střelbou na dva muže. Hrozí výjimečný trest. Několik běžců na okraji Plzně napadal dravý pták. Na letišti v Praze se při pojíždění střetla dvě letadla. Na pochod Praha - Prčice se vydalo 26 tisíc turistů.