Co přinesl uplynulý týden: Nejbohatší žena světa, neplodnost kvůli vysokému věku a CzechTek

Souhrn týdne. Co se u nás narodilo
04.08.2019 - 13:00  

Události aktuální, ale také rady, tipy či výlety do minulosti. To je týden na čtidoma. Paroubkův CzechTek, populární La Manche a nejbohatší žena světa. To všechno a mnohem více se dočtete v našem přehledu… 

 

Moc slunce škodí. Horko totiž může zásadně poškodit vaše vlasy. Víte jak tomu zabránit? Účes pak taky někdy může vypadat, jak kdyby se vám po hlavě projela lokomotiva. Být nejbohatší ženou nemusí být zrovna jenom bezstarostná legrace. Třeba se z vás rodina pokusí udělat nesvéprávnou osobu a jmění je v čudu, nebo?

Možná je to lepší než být zmlácen na policií na neleálním festivalu. CzechTek už pomalu mizí z naší národní paměti, ale jelita po obušcích jsou na tělech některých ještě dodnes. Pokořit La Manche to není legrace. Své o tom ví František Venclovský. Dnes by asi koukal s otevřenou pusou. To co se povedlo Franky Zapatovi, je totiž jako z jiného světa. 

Existují důkazy, že při výstavbě D1 nemusí dělníci pracovat jako šneci... Někdy je potřebné si vzpomenout i na události, které nepřináší pocit hrdosti, ale spíše studu a pokání. O co jde? Svět je někdy místo plné záhad. Vědci se však pokoušejí ve všem udělat pořádek. Co taková Lochnesská příšera? Existuje? Mezigenerační spory byly, jsou a budou.

Potvrdit si je můžeme třeba na osobnostech populární hudby. Mladí ji milují a starší vůbec nechápou. O tom, že neplodnost je nečastěji způsobena pokročilým věkem, jsme si povídali s primářem Janem Lachetou. S naší fotoreportáží jsme tentokrát vyrazili na Palmovku a nestačili jsme se divit, co všechno je zde k vidění. Praha je údajně nejbohatší město v České republice, ale tady to rozhodně vidět není. Víte něco o Lichtenštejnsku? Ne? Tak prosím čtěte...